Registracija į čempionatą (spausti čia)

Tradicinis Kauno miesto sporto renginys, skirtas šachmatų sporto populiarinimui pagal standartinę laiko kontrolę, kuriame gali dalyvauti šachmatininkai iš Lietuvos ir užsienio. Tuo pačiu bus vykdoma ir Lietuvos mėgėjų šachmatų čempionato įskaita. „2023 m. Kauno taurėje“ gali dalyvauti žaidėjai, kurių FIDE ELO reitingas yra žemesnis nei 2200.

Data, vieta ir laikas

Turnyro data: 2023 m. rugpjūčio 24–27 d.

Vieta: IBIS Styles viešbutis (2 aukštas), Vytauto pr. 25, Kaunas

Registracijos patvirtinimas turnyro dieną atvykus nuo 15:00 val. iki 17:30 val. Turnyro atidarymas ir pradžia – 2023 m. rugpjūčio 24 d. 18:00 val.

Dalyvių atvykimas, registracija ir apgyvendinimas vyks 2023 m. rugpjūčio 24 d. iki 17:30 val.

Dalyvio startinis mokestis – 40 Eur

Garantuojamas prizinis fondas – 1500 Eur.

Laiko kontrolė ir reglamentas

Turnyras vykdomos šveicariška sistema: 7 ratai pagal Pasaulio šachmatų federacijos (FIDE) šachmatų žaidimo taisykles. Laiko kontrolė – 1 val. iki partijos pabaigos po kiekvieno ėjimo pridedant po 30 sek. už ėjimą kiekvienam žaidėjui.

Registracija į čempionatą (spausti čia)

Pilni čempionato nuostatai, tvarkaraštis ir apgyvendinimo informacija (spausti čia)

Organizatoriai

Turnyrą organizuoja ir vykdo Lietuvos šachmatų mokykla