D.U.K.

Registracija į pamokas vyksta internetu. Sekite registracijos žingsnius, nurodykite teisingus duomenis. Po registracijos Jus pasieks patvirtinimas ir sutartis. Registracija (spausti čia)

NVŠ krepšelį turi kiekvienas mokinys. Nuo 1 klasės galite pretenduoti gauti tam tikro dydžio (10-20 eurų, priklausomai nuo savivaldybės) valstybės finansavimą. Jei norite gauti NVŠ krepšelį, registruodamiesi į šachmatų pamokas paspauskite „Naudoti NVŠ krepšelį“.

ChessKid yra vaikams saugi vieta internete, kur jie nuotoliniu būdu mokosi žaisti šachmatais, sprendžia užduotis, dalyvauja šachmatų turnyruose ir kitaip lavina savo protinius gebėjimus.

Taip, gali. Šiuo metu kitiems vaikams auksinę narystę ChessKid.com platformoje galima įsigyti su 25% nuolaida. Jei dar neturite savo prisijungimų prie mokomosios platformos, rašykite ir mes atsiųsime: chesskidlietuva@gmail.com

Prisijungti prie ChessKid galima paspaudus šią nuorodą: https://www.chesskid.com/lt/. Lietuvos šachmatų mokykla savo mokiniams atsiunčia ‘Vartotojo vardą’ ir ‘Slaptažodį’ prisijungimui. Jei neturite prisijungimo duomenų, prašome rašyti el. paštu: martynas@sachmatumokykla.lt.

Jei nesate mokyklos mokinys, bet norite mokytis su ChessKid užsiregistruokite: https://forms.gle/6m66HFmd63tGgMK18 ir atsiųsime Jums prisijungimus.

LIETUVOS

ŠACHMATŲ

MOKYKLA

REGISTRACIJA