Visi kartu siekime pasaulio rekordo!

Ar kada svajojai apie pasaulio rekordą? Jei taip, tai čia galbūt vienintelė proga tavo gyvenime jį pasiekti!

Lietuvos šachmatų mokykla kartu su ChessKid ir pasaulio rekordininke GM Judit Polgar kviečia Jus sužaisti "Didžiausiame pasaulyje šachmatų turnyre internetu" (KAIP DALYVAUTI, SIEKIANT PASAULIO REKORDO). Rekordas bus oficialiai įregistruotas, jei jame dalyvaus daugiau nei 20 000 vaikų.

Šio rekordo gali siekti visi vaikai, turintys ChessKid profilį/narystę (tėvai dalyvauti negali). Jei neturite ChessKid narystės, susisiekite su mumis el. paštu info@sachmatumokykla.lt arba tel. 8-657-29557.

Pirmasis turnyro etapas vyks nuo 2019 m. rugsėjo 1 d. iki 2019 m. spalio 5 d. Šiuo laikotarpiu beveik kas valandą bus vykdomi kvalifikaciniai turnyrai. Be to, 2019 m. spalio 12 d. įvyks paskutiniai papildomi kvalifikaciniai turnyrai. Visi kvalifikacinių turnyrų nugalėtojai galės žaisti finale, kuris įvyks 2019 m. spalio 19 d. 8:00 val. Los Andželo laiku, t.y. 18:00 val. Lietuvos laiku. Į finalą pateks po 20 geriausių žaidėjų iš pirmųjų kvalifikacinių turnyrų , o iš spalio 12 d. kvalifikacinių turnyrų į finalą pateks visi žaidėjai, kurie surinks 4 ir daugiau taškų.

Visi kvalifikaciniai turnyrai bus vykdomi po 5 ratus, laiko kontrolė - 5 min. + 1 sek., t.y. kiekvienas turnyras truks apie vieną valandą. Tų pačių vaikų dalyvavimas skirtinguose kvalifikaciniuose turnyruose yra neribojamas (net jei viename iš turnyrų patekote tarp finalininkų, jūs galite ir toliau žaisti kituose kvalifikaciniuose turnyruose).

Vaikas privalo sužaisti bent viename kvalifikaciniame turnyre visus penkis ratus (visas penkias partijas), jei jis nori tapti pasaulio rekordo dalininku. Tokiems žaidėjams į jų ChessKid profilį bus išsiųstas specialus sertifikatas, patvirtinantis apie jo dalyvavimą, siekiant pasaulio rekordo.

Finalinę dieną laiko kontrolė išliks ta pati, t.y. 5 min. + 1 sek., tačiau bus žaidžiama 7-11 ratų, siekiant išaiškinti nugalėtoją. Tikslus finalinių varžybų formatas bus atskleistas pasibaigus visiems kvalifikaciniams turnyrams.

Pasaulio rekordo norintys siekti vaikai privalo turėti ChessKid narystę (jei neturite ChessKid narystės arba norite sužinoti kaip pigiau įsigyti auksinę ChessKid narystę 15 Eur/metams, vietoj 40 Eur/metams, rašykite mums el. paštu info@sachmatumokykla.lt arba skambinkite tel. 8-657-29557) ir užsiregistruoti ChessKid klube CK/Polgar World Record Club. Kaip ir visuose ChessKid turnyruose, registraciją į kvalifikacinius turnyrus prasidės prieš 15 minučių iki turnyro pradžios, pasirinkus ChessKid profilyje "FAST CHESS" ir dešinėje pusėje paspaudus registracijos į turnyrą nuorodą bei prisijungus nuspaudžiant dešinėje apačioje esantį turnyro mygtuką "JOIN".

Visi turnyro dalyviai privalo žaisti sąžiningai, pasikliaudami tik savo jėgomis. Jei bus nustatyti nesąžiningo žaidimo atvejai, tokiems žaidėjams gali būti uždrausta dalyvauti finale arba nebus įteikti jų laimėti prizai.

Dalyvaudami šiame turnyre jūs patvirtinate, jog turite savo tėvų leidimą siekti pasaulio rekordo. Užsiregistruokite CK/Polgar World Record Club ir siekime pasaulio rekordo kartu!

(KAIP DALYVAUTI, SIEKIANT PASAULIO REKORDO)