2021 m. vasario 27 d. (šeštadienį) nuo 11 val. įvyks VIP medalių turnyras. Jame galės dalyvauti visi Lietuvos šachmatų mokykloje besimokantys jaunieji šachmatininkai, kurie įveikė pirmąjį uždavinių sprendimo etapą ir šio etapo metu per mėnesį teisingai išsprendė 50 ar daugiau šachmatų užduočių ChessKid svetainėje (atranką praėjusių dalyvių sąrašas).

Dalyviams papildomai registruotis niekur nereikia. Lietuvos šachmatų mokyklos ChessKid administratorius visus atranką praėjusius dalyvius užregistruos į VIP komandą ir jie galės dalyvauti turnyre taip, kaip tai daroma visuomet ChessKid svetainėje, t.y. kiekvienam dalyviui reikės tik užsiregistruoti ChessKid svetainėje į turnyrą prieš jam prasidedant (9 klausimas. Kaip galima dalyvauti šachmatų turnyruose internetu?).

Turnyras vyks šveicariškąja 9 ratų sistema. Laiko kontrolė – 3’+2“ (kiekvienam žaidėjui skiriamos 3 minutės iki partijos pabaigos plius dvi sekundės po kiekvieno padaryto ėjimo).

Turnyro metu vyks tiesioginė transliacija, kur žaidėjų partijas komentuos šachmatų didmeistris (GM) Šarūnas Šulskis ir šachmatų turnyrų tarptautinis organizatorius (IO) Donatas Pilinkus. Tiesioginę transliaciją bus galima stebėti Lietuvos šachmatų mokyklos Youtube kanalu.

Visi turnyro dalyviai bus apdovanoti turnyro dalyvio medaliais, o nugalėtojai (atskirai berniukų ir mergaičių įskaitose) – pirmosios, antrosiosios ir trečiosios vietų medaliais.

GALUTINĖ REZULTATŲ LENTELĖ
(VIP medalių turnyre dalyvavo 167 šachmatininkai.
Sveikiname turnyro nugalėtojus – Beną , Rapolą ir Adrijų, o mergaičių įskaitoje – Viliją, Aurėją ir Justę)

Visus turyno dalyvius prašome užsiregistruoti, nes jų nurodytais adresais išsiųsime medalius (medaliai bus išsiųsti visiems 167 turnyro dalyviams!)
TURNYRO DALYVIŲ REGISTRACIJA PRIZŲ IŠSIUNTIMUI