2021 m. nuo balandžio 15 d. iki gegužės 15 d. vyksta atranka į naująjį VIP medalių šachmatų turnyrą (atranka pratęsiama vienai savaitei, t.y. iki 2021 m. gegužės 22 d.). Visi šiuo metu Lietuvos šachmatų mokykloje besimokantys vaikai galės į jį patekti įveikę pirmąjį etapą, t.y. per šį vieno mėnesio laikotarpį reikalinga ChessKid mokymo platformoje:

TURNYRO DALYVIUS PRAŠOME UŽPILDYTI REGISTRACIJOS FORMĄ PRIZŲ IŠSIUNTIMUI

  1. teisingai išspręsti 50 arba daugiau šachmatų užduočių; IR
  2. sužaisti 50 ar daugiau greitųjų ar žaibo šachmatų šachmatų partijų prieš kitus vaikus.

GALUTINIS ATRANKĄ PRAĖJUSIŲ DALYVIŲ SĄRAŠAS

Atranktą praėjusiems dalyviams papildomai registruotis niekur nereikia. Lietuvos šachmatų mokyklos ChessKid administratorius visus atranką praėjusius dalyvius užregistruos į VIP komandą ir jie galės dalyvauti gegužės 29 d. 11 val. VIP medalių turnyre taip, kaip tai daroma visuomet ChessKid svetainėje, t.y. kiekvienam dalyviui reikės tik užsiregistruoti ChessKid svetainėje į turnyrą prieš jam prasidedant (9 klausimas. Kaip galima dalyvauti šachmatų turnyruose internetu?).

Turnyras vyks šveicariškąja 9 ratų sistema. Laiko kontrolė – 3’+2“ (kiekvienam žaidėjui skiriamos 3 minutės iki partijos pabaigos plius dvi sekundės po kiekvieno padaryto ėjimo). Turnyro metu vyks tiesioginė transliacija, kur žaidėjų partijas komentuos šachmatų didmeistris (GM) Šarūnas Šulskis ir šachmatų turnyrų tarptautinis organizatorius (IO) Donatas Pilinkus. Tiesioginę transliaciją bus galima stebėti Lietuvos šachmatų mokyklos Youtube kanalu. Visi turnyro dalyviai bus apdovanoti turnyro dalyvio medaliais, o nugalėtojai (atskirai berniukų ir mergaičių įskaitose) – pirmosios, antrosiosios ir trečiosios vietų ypatingaisiais medaliais. Vienam turnyro dalyviui padovanosime kelioninius šachmatus (burtų keliu).

Vienam iš turnyro dalyvių padovanosime kelioninius šachmatus, o taip pat 10 bilietų į birželio 1 d. „2021 m. vasaros sutiktuvių“ turnyrą. Burtų traukimas vyks tiesioginiame eteryje iš karto pasibaigus turnyrui Lietuvos šachmatų mokyklos Youtube’o kanalu.