Lietuvos šachmatų mokykla

Vilniaus ugdymo įstaigos

  • Antakalnio progimnazija
    Pirmadienis
    13:30
    7 kab.
    Antradienis
    Trečiadienis
    13:10
    14:10
    30 kab.
    Ketvirtadienis
    Penktadienis
  • Atžalyno mokykla-darželis
    Pirmadienis
    Antradienis
    Trečiadienis
    13:50
    14:50
    4A kl. kab.
    Ketvirtadienis
    Penktadienis
  • Aušros mokykla-darželis
    Pirmadienis
    13:55
    3A kl. kab.
    Antradienis
    Trečiadienis
    Ketvirtadienis
    Penktadienis
  • Ąžuolyno progimnazija
    Pirmadienis
    Antradienis
    Trečiadienis
    Ketvirtadienis
    Penktadienis
    12:00
    13:00
    14:00
    11 kab.
  • Balsių progimnazija
    Pirmadienis
    Antradienis
    Trečiadienis
    10:50
    13:10
    14:10
    15:10
    217 kab.
    Ketvirtadienis
    Penktadienis
  • Baltupių progimnazija
    Pirmadienis
    Antradienis
    13:00
    14:00
    15:00
    208 kab.
    Trečiadienis
    Ketvirtadienis
    Penktadienis
  • J. Basanavičiaus progimnazija
    Pirmadienis
    14:00
    15:00
    322 kab.
    Antradienis
    Trečiadienis
    Ketvirtadienis
    Penktadienis
  • S. Daukanto progimnazija
    Pirmadienis
    Antradienis
    Trečiadienis
    Ketvirtadienis
    13:25
    14:25
    103 kab.
    Penktadienis
  • Diemedis, vaikų meninė studija
    Pirmadienis
    Antradienis
    Trečiadienis
    Ketvirtadienis
    Penktadienis
    15:15
    16:00
  • Filaretų pradinė mokykla
    Pirmadienis
    Antradienis
    Trečiadienis
    Ketvirtadienis
    Penktadienis
    12:15 (19 kab.)
    13:30 (10 kab.)
  • Gabijos gimnazija
    Pirmadienis
    Antradienis
    11:00
    12:00
    169 kab.
    Trečiadienis
    Ketvirtadienis
    13:00
    14:00
    169 kab.
    Penktadienis
  • Genio progimnazija
    Pirmadienis
    Antradienis
    Trečiadienis
    Ketvirtadienis
    15:00
    Muzikos kab.
    (Miglos g.)
    Penktadienis
    15:00
    Muzikos kab.
    (Miglos g.)
  • Jeruzalės progimnazija
    Pirmadienis
    Antradienis
    Trečiadienis
    Ketvirtadienis
    Penktadienis
    12:00
    13:00
    14:00
    103 kab.
  • M. Mažvydo progimnazija
    Pirmadienis
    Antradienis
    Trečiadienis
    Ketvirtadienis
    13:00
    14:00
    15:00
    218 kab.
    Penktadienis
  • Naminukas, lopšelis-darželis
    Pirmadienis
    Antradienis
    Trečiadienis
    Ketvirtadienis
    Laikas derinamas (Klinikų g. 5)
    Penktadienis
  • V. Nemunėlio pradinė mokykla
    Pirmadienis
    13:30
    14:30
    2C kl. kab.
    Antradienis
    Trečiadienis
    Ketvirtadienis
    Penktadienis
  • E. Pliaterytės progimnazija
    Pirmadienis
    13:30
    14:30
    103 kab.
    Antradienis
    Trečiadienis
    Ketvirtadienis
    Penktadienis
  • Ryto progimnazija
    Pirmadienis
    Antradienis
    Trečiadienis
    Ketvirtadienis
    Penktadienis
    Laikas derinamas
  • Sietuvos progimnazija
    Pirmadienis
    Antradienis
    Trečiadienis
    13:00
    14:00
    004 kab.
    Ketvirtadienis
    Penktadienis
  • Šeškinės pradinė mokykla
    Pirmadienis
    Antradienis
    Trečiadienis
    Ketvirtadienis
    13:00
    14:00
    109 kab.
    Penktadienis
  • Šiaurės licėjus
    Pirmadienis
    17:00
    Antradienis
    Trečiadienis
    Ketvirtadienis
    Penktadienis
  • Šviesos pradinė mokykla
    Pirmadienis
    Antradienis
    Trečiadienis
    Ketvirtadienis
    15:10
    16:10
    106 kab.
    Penktadienis
  • Taikos progimnazija
    Pirmadienis
    Antradienis
    Trečiadienis
    Ketvirtadienis
    Penktadienis
    12:00
    13:00
    308 kab.
  • Tuskulėnų gimnazija
    Pirmadienis
    Antradienis
    Trečiadienis
    13:00
    14:00
    116 kab.
    Ketvirtadienis
    Penktadienis
  • VGTU inžinerijos licėjus
    Pirmadienis
    Antradienis
    13:00
    14:00
    207 kab.
    Trečiadienis
    Ketvirtadienis
    Penktadienis
    13:00
    4A kl. kab.
    (Dvarčionių skyrius)
  • A. Vienuolio progimnazija
    Pirmadienis
    Antradienis
    12:55
    14:00
    215 kab.
    Trečiadienis
    Ketvirtadienis
    Penktadienis
  • P. Vileišio progimnazija
    Pirmadienis
    Antradienis
    Trečiadienis
    Ketvirtadienis
    13:00
    14:00
    211 kab.
    Penktadienis
  • Vyturio pradinė mokykla
    Pirmadienis
    Antradienis
    Trečiadienis
    Ketvirtadienis
    12:00
    13:00
    14:00
    17 kab.,
    Penktadienis
  • Volungės darželis-mokykla
    Pirmadienis
    Antradienis
    Trečiadienis
    Ketvirtadienis
    Penktadienis
    12:00
    13:00
    1 kl. kab.
  • Žemynos progimnazija
    Pirmadienis
    Antradienis
    13:00
    14:00
    107 kab.
    Trečiadienis
    Ketvirtadienis
    Penktadienis
  • Žiburio pradinė mokykla
    Pirmadienis
    Antradienis
    Trečiadienis
    Ketvirtadienis
    Penktadienis
    13:15
    14:15
    3C/113 kab.