Nuo 2021 m. sausio 15 d. iki 2021 m. vasario 15 d. 24:00 val. ChessKid mokymo platformoje vyks atrankinis uždavinių sprendimo konkursas. Visi Lietuvos šachmatų mokyklos mokiniai, kurie šiuo laikotarpiu teisingai išspręs 50 arba daugiau uždavinių, galės dalyvauti 2021 m. vasario 27 d. įvyksiančiame VIP medalių turnyre, kur visiems turnyro dalyviams bus padovanoti dalyvio medaliai, o 1-3 vietos laimėtojams (atskirai berniukų ir mergaičių įskaitose) – ypatingi nugalėtojų medaliai.

1) Uždaviniai yra sprendžiami ChessKid mokymo platformoje, prisijungus prie savo profilio ir pasirinkus menių punktą „Uždaviniai“ arba paspaudus šią nuorodą: https://www.chesskid.com/lt/puzzles;

2) Nurodytu laikotarpiu visi Lietuvos šachmatų mokyklos mokiniai, išsprendę 50 ir daugiau uždavinių, bus įtraukti į VIP dalyvių sąrašą ir visi jie galės dalyvauti 2020 m. vasario 27 d. (šeštadienį) įvyksiančiame VIP medalių turnyre. Turnyro nuostatai bus paskelbti pasibaigus atrankiniam uždavinių sprendimo konkursui.

Atranką į VIP medalių turnyrą praėję vaikai
(GALUTINIS SĄRAŠAS)