Treniruotės Vilniaus miesto mokyklose ir darželiuose (2017/2018 m.m.)

 

Pirmadienis

Antradienis

Trečiadienis

Ketvirtadienis

Penktadienis

Vytės Nemunėlio pradinė

12:55 val.
13:55 val.
1c klasės kab.

 

 

 

 

Baltupių progimnazija

 

13:00 val.
14:00 val.
15:00 val.
208 kab.

 

 

 

Jeruzalės progimnazija

 

 

 

 

12:00 val.
13:00 val.
14:00 val.
111 kab.

Balsių progimnazija

 

 

13:00 val.
14:00 val.
15:00 val.
216 kab.

 

 

Vyturio pradinė mokykla

 

 

 

12:00 val.
13:00 val.
14:00 val.
21 kab.

 

Žemynos progimnazija

 

13:00 val.
14:00 val.
1A klasės kab.

 

 

 

M.Mažvydo progimnazija

 

 

 

12:55 val.
13:55 val.
14:55 val.
114 kab.

 

J.Basanavičiaus progimnazija

14:00 val.
15:00 val.
322 kab.

 

 

 

 

Vilniaus inžinerijos licėjus

 

13:00 val.
14:00 val.
201 kab.

 

 

13:00 val.
(Dvarčionių skyrius)

Antakalnio progimnazija

 

 

13:00 val.
14:00val.
50kab.
   

Šeškinės pradinė mokykla

 

 

 

13:00 val.
14:00 val.
109 kab.

 

Taikos progimnazija

 

 

 

 

13:00 val.
14:00 val.
213 kab.

Petro Vileišio progimnazija

 

 

13:00 val.
14:00 val.
211 kab.

 

 

Tuskulėnų gimnazija

 

13:00 val.
14:00 val.
116 kab.

 

 

 

Žiburio pradinė mokykla

   

 

 

13:20 val.
14:10 val.
1D klasės kab.

Pelėdos pradinė mokykla

 

 

 

 

 

 
Genio progimnazija      

15:00 val.
Anglų kalbos kab.
(Miglos g.)

 
S.Daukanto progimnazija      

 13:25 val.
14:20 val.
319 kab.

 
Aušros mokykla-darželis  

14:15 val.
15:00 val.
Bibliotekoje

 

 

 
Ryto progimnazija        

13:00 val.
229 kab.

Maironio progimnazija  

13:00 val.
14:00 val.
skaitykloje

     
Sietuvos progimnazija

 

 

13:00 val.
203 kab.

   
Šviesos pradinė mokykla

13:45 val.
201-a kab.

 

     
Filaretų pradinė mokykla    

13:00 val.
14:00 val.
9 kab.

   
Ąžuolyno progimnazija                                                                                                          

12:00 val.
13:00 val.
7 kab. 

Šiaurės licėjus

17:00 val.

       
Vaikų meninė studija Diemedis

 

15:00 val.
15:45 val.

     
Lopšelis-darželis „Spindulėlis"     16:15 val.
Logopedės kab.

 

 
Volungės darželis-mokykla        

12:00 val.
13:00 val.
​4 kalsės kab.

Emilijos Pliaterytės progimnazija 13:35 val.
14:30 val.
​103 kab.
 

 

   
   

 

     
A.Vienuolio progimnazija

12:55 val.
14:00 val.
215 kab.

       
Gabijos gimnazija      

11:00 val.
12:00 val.
13:00 val.
14:00 val.
(Technologijų kab.)

 
"Vilnies" pagrindinė mokykla
(Švarioji g. 33)
        14:20 val.
7 kl. kab.