Lietuvos šachmatų mokykla

Treniruotės Vilniaus miesto mokyklose ir darželiuose (2018/2019 m.m.)

 

Pirmadienis

Antradienis

Trečiadienis

Ketvirtadienis

Penktadienis

Vytės Nemunėlio pradinė

13:30 val.
14:30 val.
2C klasės kab.

 

 

 

 

Baltupių progimnazija

 

13:00 val.
14:00 val.
15:00 val.
208 kab.

 

 

 

Jeruzalės progimnazija

 

 

 

 

12:00 val.
13:00 val.
14:00 val.
103 kab.

Balsių progimnazija

 

 

10:50 val.
13:10 val.
14:10 val.
15:10 val.
217 kab.

 

 

Vyturio pradinė mokykla

 

 

 

12:00 val.
13:00 val.
14:00 val.
17 kab.

 

Žemynos progimnazija

 

     13:00 val.
     14:00 val.
       107 kab.

 

 

 

M.Mažvydo progimnazija

 

 

 

13:00 val.
14:00 val.
15:00 val.
218 kab.

 

J.Basanavičiaus progimnazija

14:00 val.
15:00 val.
322 kab.

 

 

 

 

Vilniaus inžinerijos licėjus

 

13:00 val.
14:00 val.
207 kab.

 

 

13:00 val.

(4A kl. kab. Dvarčionių skyrius)

Antakalnio progimnazija

13:30 val.
7 kab.

 

  13:10 val.
  14:10val.
   30 kab.

 

 

Šeškinės pradinė mokykla

 

 

 

13:00 val.
14:00 val.
109 kab.

 

Taikos progimnazija

 

 

 

 

12:00 val.
13:00 val.
308 kab.

Petro Vileišio progimnazija

 

 

 

13:00 val.
14:00 val.
211 kab.

 

Tuskulėnų gimnazija

 

 

      13:00 val.
      14:00 val.
       116 kab.

 

 

Žiburio pradinė mokykla

 

 

 

 

13:15 val.
14:15 val.
3C/113 kab.

 

 

 

 

 

 

 

Genio progimnazija

 

 

 

15:00 val.
Muzikos kab.
(Miglos g.)

15:00 val.
Muzikos kab.
(Miglos g.)

S.Daukanto progimnazija

 

 

 

13:25 val.
14:25 val.
103 kab.

 

Aušros mokykla-darželis

          13:55 val.
          3A kl. kab.

 

 

 

 

Ryto progimnazija

 

 

 

 

             Laikas derinamas

„Atžalyno“ mokykla-darželis

 

 

13:50 val.
 14:50 val.
 4A kl.kab.

 

 

Sietuvos progimnazija

 

 

13:00 val.
 14:00 val.
 004 kab.

 

 

Šviesos pradinė mokykla

 

 

 

15:10 val.
16:10 val.
106 kab.

 

Filaretų pradinė mokykla

 

 

 

 

12:15 val.
19 kab.
13:30 val.
10 kab.

Ąžuolyno progimnazija

                        

                                    

                     

                     

12:00 val.
13:00 val.
14:00 val.
11 kab. 

Šiaurės licėjus

17:00 val.

 

 

 

 

Vaikų meninė studija Diemedis

 

 

 

 

                             15:15 val.
                             16:00 val.

Lopšelis-darželis „Naminukas"
(Klinigų g. 5)

 

 

 

Laikas derinamas

 

Volungės darželis-mokykla

 

 

 

 

12:00 val.
13:00 val.
​1 kl. kab.

Emilijos Pliaterytės progimnazija

13:30 val.
14:30 val.
​103 kab.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

A.Vienuolio progimnazija

 

12:55 val.
14:00 val.
215 kab.
(nuo spalio 1d.)

 

 

 

Gabijos gimnazija

 

11:00 val.
12:00 val.
169 kab.

 

13:00 val.
14:00 val.
169 kab.

 

"Vilnies" pagrindinė mokykla
(Švarioji g. 33)

 

 

13:30 val.