Lietuvos šachmatų mokykla

Treniruotės Kauno miesto mokyklose ir darželiuose (2018/2019 m.m.)

 

Pirmadienis

Antradienis

Trečiadienis

Ketvirtadienis

Penktadienis

Senamiesčio progimnazija

 

14:00 val.
3A/B kl. kab

13:00 val.
14:00 val.
3A/B kl. kab.

 

 

Pilėnų progimnazija

 

 

13:00 val.
14:00 val.
201 kab.

 

 

Vyturėlis lopšelis-darželis

15:00 val.

 

 

 

 

Žiburėlis mokykla-darželis

 

16:30 val.
4 kl. kab. (darželis)

14:25 val.
4 kl. kab.

 

 

Spragtukas lopšelis-darželis

 

15:00 val.
Logopedės kab.

 

 

10:30 val.
Logopedės kab.

J.Naujalio muzikos gimnazija

 

13:00 val.
303 kab.

 

 

 

Šviesa mokykla-darželis

 

 

 

14:15 val.
15:15 val.
Darbštukų sodybos kab.

15:30 val.
Linksmuolių sodybos kab.

Lapių pagrindinė mokykla

12:00 val.
13:00 val.
205 kab.

 

 

 

 

J.Dobkevičiaus progimnazija

 

13:15 val.
14:10 val.
129 kab.

 

 

 

B.Brazdžionio mokykla

 

13:00 val.
224 kab.
(Partizanų g. 22)

 

13:00 val.
403 kab.
(Radvilėnų pl. 7)

 

K.Griniaus progimnazija

 

13:00 val.
14:00 val.
302 kab.

 

 

 

S.Daukanto progimnazija

 

 

 

 

14:00 val.
101 kab.

V.Kudirkos progimnazija

 

 

 

 

12:00 val.
12:55 val.
106 kab.

Žaliakalnio progimnazija

13:00 val.
 3A kl. kab.

13:00 val.
14:00 val.
3A kl. kab.

 13:30 val.
 3A kl. kab.

 

 

A.Puškino gimnazija

 

 

 

13:00 val.
14:00 val.
6 kab.

 

Petrašiūnų progimnazija

13:00 val.
20 kab.

 

 

 

 

 

Varpelio pradinė mokykla

 

 

 

 

13:25 val.
14:25 val.
4C/31 kab.

Veršvų vidurinė mokykla

 

13:00 val.
4 kab.
Inkaro g. 9A

 

13:00 val.
7 kab.
Romainių g. 28

 

Milikonių progimnazija

 

 

13:00 val.
14:00 val.
103 kab.

 

 

Paparčio pradinė mokykla

 

13:00 val.
2B kab.

13:00 val.
2B kab.

 

 

Valdorfo mokykla

14:00 val.
2 klasės kab.

 

 

 

 

Suzuki mokykla

15:00 val.
16:00 val.
Gamtos tyrimų laboratorijos kab.

 

 

 

 

A. A. Kriauzių pradinė mokykla

 

 

 

12:55 val.
14:00 val.
19 kab.

 

Garliavos Jonučių progimnazija

12:55 val.
131 kab.

12:55 val.
131 kab.

 

 

 

Šančių lopšelis-darželis

 

 

 

 

15:15 val.

Tirkiliškių mokykla-darželis

 

 

 

13:00 val.
14:00 val.

 

 

Akademijos U.Karvelis gimnazija

 

 

 

 

12:00 val.
13:00 val.
14:00 val.
110a kab.

Prezidento V.Adamkaus gimnazija

 

 

 

13:30 val.
3A kl. kab. (pagrindinis mokyklos korpusas)

12:15 val.
1A kl. kab. (Šeštokų g. 30F)

Kūlverstukas lopšelis-darželis

 

 

 

 

16:00 val.
Salėje

Žaliakalnio lopšelis-darželis

 

 

 

Laikas derinamas

 

Židinėlis lopšelis-darželis
 

 

 

 

 

16:15 val.

Lopšelis – darželis „Rasytė“

 

 

16:00 val.
Anglų k. kab.

 

 

J.Urbšio katalikiška mokykla

12:55 val.
14:00 val.
204 kab.

 

 

 

 

M.Valančiaus mokykla-darželis

 

 

 

 

12:00 val.
13:00 val.
2 kl. kab.

 

M.Mažvydo progimnazija


13:00 val.
220 kab. 

 

 

 

 

Dailės gimnazija

 

15:00 val.
3 kl. kab.

 

 

 

Kovo 11-osios gimnazija

 

 

 

13:25 val.
109 kab.