Šachmatų užduočių sprendimo konkursas (2019 m. spalio 7-31 d.)

Nuo 2019 m. spalio 7 d. iki 2019 m. spalio 31 d. skelbiamas šachmatų užduočių sprendimo konkursas. Konkurso organizatorius - Lietuvos šachmatų mokykla - kartu su internetine šachmatų parduotuve (sachmatuparduotuve.lt) ir stambiausia pasaulyje į vaikus orientuota šachmatų mokymo platforma ChessKid.com apdovanos daugiausiai uždavinių išsprendusius Lietuvos šachmatų mokyklos auklėtinius (TOP30), o vienam iš jų burtų keliu atiteks modernus skaitmeninis šachmatų laikrodis DGT3000. Konkurse gali dalyvauti tik Lietuvos šachmatų mokyklos auklėtiniai!

Konkurso dalyvių sąrašas bus atnaujinamas visą spalio mėnesį, o nugalėtojų TOP30 bus paskelbtas 2019 m. lapkričio 3 d. Kviečiame aktyviai dalyvauti ir linkime sėkmės!

KAIP DALYVAUTI UŽDUOČIŲ SPRENDIMO KONKUSE?

(Mobiliesiems telefonams ar planšetėms: ChessKid Apps'as iš Google Play Store arba ChessKid Apps'as iš Apple Store)

1) PRISIJUNGTI PRIE CHESSKID PLATFORMOS (SPAUSTI ČIA)

2) Pasirinkti "Learn"

3) Paspausti "Puzzles"