Kviečiame moksleivius dalyvauti greitųjų šachmatų turnyre „Aš jau ne pėstininkas!”

Šachmatų turnyrų data – 2023 m. birželio 10 d. (šeštadienį).

Šachmatų turnyrų vieta – Viešbutis “Panorama”, Sodų g. 14, Vilnius

REGISTRACIJA (spausti čia)

Turnyro pradžia – 10:00 val.

Tvarkaraštis:

Atidarymas

1 ratas 10:20 val.

2 ratas 11:00 val.

3 ratas 11:40 val.

4 ratas 12:20 val.

Petrauka

5 ratas 14:00 val.

6 ratas 14:40 val.

7 ratas 15:20 val.

Apdovanojimai

Registracijų patvirtinimas ir startinio mokesčio apmokėjimas – nuo 9:15 val. iki 9:45 val.

REGISTRACIJA (spausti čia)

Turnyro sistema ir reglamentas: žaidžiami 7 ratai šveicariška sistema pagal FIDE šachmatų taisykles. Laiko kontrolė – po 10 min. kiekvienam žaidėjui pridedant 5 sek. po kiekvieno padaryto ėjimo. Žaidžiama pagal FIDE greitųjų šachmatų reglamentą.

Startinis mokestis 5 Eur (mokestis mokamas turnyro dieną, atvykus į turnyrą).

Išankstinė registracija iki birželio 9 d. Dalyvių skaičius ribotas. Jei registracija baigsis anksčiau viršijant galimą dalyvių skaičių, jos pabaiga bus skelbiama oficialiame Lietuvos Šachmatų Mokyklos internetiniame puslapyje.

Užsiregistravusiųjų dalyvių sąrašas skelbiamas internetinėje svetainėje http://chess-results.com

Nugalėtojų nustatymas: dalyviai bus apdovanoti pagal amžiaus grupes. Jaunesnis dalyvis gali pretenduoti į vyresniųjų kategoriją.
Laimi dalyvis, surinkęs daugiausiai taškų. Taškų lygybės atveju vietos nustatomos pagal šiuos papildomus rodiklius:
1) Buchholco koeficientas atmetus blogiausią ir geriausią rezultatą; 2) Buchholco pilnas koeficientas; 3) FIDE Tiebreak (Progreso koeficientas); 4) Arranz system (Pergalė: 1/ lygiosios: 0.6 juodaisiais, 0.4 baltaisiais/ pralaimėjimas: 0

Prizai: nugalėtojai (1-3 vietos bendros įskaitos, bei papildomų kategorijų) apdovanojami medaliais, o absoliučios įskaitos nugalėtojui bus įteikta taurė.

Vyr. teisėjas – NA Martynas Antanaitis. Teisėjas – NA Donatas Pilinkus
Martynas Antanaitis el. p. martynas@sachmatumokykla.lt ; mob. tel. 8-640-32377