Lietuvos šachmatų mokykla

Šachmatų turnyrai internetu

Dauguma Lietuvos šachmatų mokykloje besimokančių vaikų tėvelių jau gavo laišką, kuriame skelbiama apie bendradarbiavimo pradžią su stambiausia pasaulyje į vaikus orientuota internetine šachmatų mokymo platformą ChessKid.com.

To pasekoje, visą pavasarį kiekvieną ketvirtadienio vakarą nuo 19:00 vyks šachmatų turnyrai internetu. Registracija prasideda 15 min. iki turnyro pradžios. Vaikais galės žaisti įvairios laiko kontrolės žaibo šachmatų turnyrus. Pirmasis 5 min. žaidėjui laiko kontrolės turnyras jau įvyko vasario 28 d. Jame dalyvavo 50 vaikų iš skirtingų šalies mokyklų.

Pirmajame internetinių šachmatų turnyre geriausiai sekėsi Jokūbui Dijokui (1 vieta) iš Vilniaus Jeruzalės progimnazijos. Jis visas 9 partijas lamėjo prieš savo varžovus. Vakaris Gervė iš Kauno Žaliakalnio progimnazijos surinko 7 taškus iš 9 galimų ir užėmė 2 vietą. Dominykui Dociui iš Kauno rajono Ugnės Karvelis gimnazijos, surinkus 6,5 taško, atiteko 3 vieta.

Be to, 34 turnyro dalyviai iš 50-ties jau turėjo įsigiję auksinę narystę metams ir galėjo laimėti šachmatų laikrodį DGT1002. Sėkmė nusišypsojo Adomui Petrošiui iš Vilniaus Žemynos progimnazijos! Sveikiname laimėtoją ir kviečiame žiūrėti burtų traukimo video.

Per visą turnyrų seriją auksinę narystę turintiems vaikams bus išdalinta įvairių vertingų prizų, kuriuos įsteigė SACHMATUPARDUOTUVE.LT.