Naujienos

Šachmatų turnyrai gyvai ir internetu (rugpjūtis)

Lietuvos šachmatų mokykla rugpjūčio 26-29 d. praves tradicinį standartinių šachmatų renginį "2021 m. Kauno taurė - Lietuvos mėgėjų šachmatų čempionatas". Jo metu (rugpjūčio 27 d.) įvyks ir Lietuvos mėgėjų žaibo šachmatų čempionatas. 2021 m. rugpjūčio 1 d. (sekmadienį) įvyks šachmatų turnyras internetu, kur bus galima laimėti bilietus į Lietuvos mėgėjų žaibo šachmatų čempionatą.

Plačiau

Video pamokos ir užduotys karantino metu

Karantino metu Lietuvos šachmatų mokykla kviečia visus jaunuosius šachmatininkus stebėti video pamokas Lietuvos šachmatų mokyklos Youtube kanalu, o įgytas žinias pritaikyti praktikoje išsprendžiant po pamokų pateikiamas video užduotis. Kiekvieną savaitę burtų keliu išrinksime vieną dalyvį, kuris bus teisingai atsakęs į tos pamokos pateiktus klausimus, ir jam padovanosime Lietuvos šachmatų mokyklos įsteigtą prizą.

Plačiau

Atviras šachmatų turnyras "ARCHITEKTAI", skirtas Tarptautinei architektų dienai!

Žaidžiant šachmatais laviname matematinį-inžinerinį erdvės suvokimą, kuris yra būtinas kiekvieno architeko profesinėje veikloje. Ir kodėl gi mums nepaminėjus Tarptautinės architektų dienos (liepos 1 d.) gražiu šachmatų turnyru?! Nuspręsta - šachmatų turnyras "ARCHITEKTAI" įvyks liepos 1 d. 19:00 val. (internetu), o savaitę prieš (birželio 24 d. 19:00 val.) įvyks šachmatų turnyras "ARCHITEKTAI (atrankinis)", kur pusė visų šio turnyro dalyvių (50%) įveikę atranką pateks į liepos 1 d. turnyrą. Abiejuose turnyruose bus žaidžiama 11 ratų šveicariška sistema. Laiko kontrolė - 3 min + 2 sek. Prizinis fondas - daugiau nei 1500 Eur. Šiuo metu dirbantiems architektams dalyvavimas abiejuose turnyruose nemokamas.

Plačiau

Tarptautinis ChessKid/FIDE šachmatų turnyras sugrįžta!

2021 m. birželio 19 d. įvyks didžiausias tarptautinis šachmatų renginys per visą ChessKid istoriją. Jame gali dalyvauti 12 metų ir jaunesni vaikai iš Žemės arba bet kurios kitos Paukščių tako galaktikoje esančios planetos! Pirmajame tokio pobūdžio tarptautiniame ChessKid/FIDE turnyre dalyvavo 1900 vaikų iš 86 pasaulio šalių. Ar gali taip atsitikti, jog šiame turnyre dalyvaus 2500 vaikų iš daugiau nei 100 pasaulio šalių? Mes manome, kad taip ir įvyks! Pasaulinio lygio didmeistriai, tarp jų ir penkis kartus pasaulio čempionas Višvanatanas Anandas (Viswanathan Anand), vaikams yra paruošę nuotolines mini stovyklėles.

Plačiau

VIP medalių turnyras sugrįžta

2021 m. nuo balandžio 15 d. iki gegužės 15 d. (pratęsta iki gegužės 22 d.) vyksta atranka į naująjį VIP medalių šachmatų turnyrą (turnyras vyks paskutinį pavasario šeštadienį - gegužės 29 d. 11 val.). Turnyro partijas tiesioginiame eteryje komentuos didmeistris Šarūnas Šulskis. (Turnyro dalyvių laukia keletas papildomų prizų). Šiame turnyre galės dalyvauti visi šiuo metu Lietuvos šachmatų mokykloje besimokantys šachmatininkai, kurie sugebės įveikti pirmąjį etapą, t.y. teisingai išspręs 50 ar daugiau šachmatų užduočių ir sužais ne mažiau 50 šachmatų partijų ChessKid nuotolinio mokymo platformoje prieš kitus vaikus. Visiems turnyro dalyviams garantuojame medalius, o nugalėtojai (atskirai berniukų ir mergaičių įskaitose) galės pasidžiaugti ypatingais pirmosios, antrosiosios ir trečiosios vietų medaliais.

(TURNYRO DALYVIUS PRAŠOME UŽPILDYTI REGISTRACIJOS FORMĄ PRIZŲ IŠSIUNTIMUI)

Plačiau

Atviras šachmatų turnyras "2021 m. VASAROS SUTIKTUVĖS", skirtas Tarptautinei vaikų gynimo dienai paminėti!

2021 m. birželio 1 d. kviečiame visus - jaunus ir senus, pradedančiuosius ir pažengusiuosius, šachmatų entuziastus ar tiesiog šio sporto mylėtojus - sudalyvauti šachmatų turnyre "2021 m. VASAROS SUTIKTUVĖS". Šis turnyras organizuojamas Tarptautinės vaikų gynimo dienos proga. Juk vaikystė - pats gražiausias ir nerūpestingiausias laikas, o vaikai yra sukurti mylėti ir būti mylimi. Saugokime vaikus, leiskime jų gebėjimams atsiskleisti per iniciatyvumą, kūrybiškumą ir savarankiškumą. Na, o ši diena suaugusiems tebūna gera proga bent kartą metuose sugrįžti į nerūpestingą vaikystę.

Plačiau

VIP medalių turnyras

2021 m. vasario 27 d. (šeštadienį) įvyks VIP medalių turnyras. Jame galės dalyvauti visi Lietuvos šachmatų mokykloje besimokantys jaunieji šachmatininkai, kurie įveikė pirmąjį uždavinių sprendimo etapą ir šio etapo metu per mėnesį teisingai išsprendė 50 ar daugiau šachmatų užduočių ChessKid svetainėje. Visi turnyro dalyviai bus apdovanoti turnyro dalyvio medaliais, o nugalėtojai (atskirai berniukų ir mergaičių įskaitose) - pirmosios, antrosiosios ir trečiosios vietų medaliais (Galutinė rezultatų lentelė).

Plačiau

Uždavinių sprendimo konkursas - atranka į VIP medalių turnyrą

Nuo 2021 m. sausio 15 d. iki 2021 m. vasario 15 d. 24:00 val. ChessKid mokymo platformoje vyks atrankinis uždavinių sprendimo konkursas. Visi Lietuvos šachmatų mokyklos mokiniai, kurie šiuo laikotarpiu teisingai išspręs 50 arba daugiau uždavinių, galės dalyvauti 2021 m. vasario 27 d. įvyksiančiame VIP medalių turnyre, kur visiems turnyro dalyviams bus padovanoti dalyvio medaliai, o 1-3 vietos laimėtojams (atskirai berniukų ir mergaičių įskaitose) - ypatingi nugalėtojų medaliai.

Plačiau

Kalėdinis šachmatų turnyras ChessKid platformoje

Kviečiame į Kalėdinį Lietuvos šachmatų mokyklos turnyrą ChessKid platformoje
Turnyro pradžia: 2020 gruodžio 19 d. 11.00 val.

Plačiau

Šachmatų turnyrai internetu

Šachmatų turnyrai internetu sugrįžta! Nuo spalio mėn. kiekvieną antradienio, ketvirtadienio ir šeštadienio vakarą nuo 19:00 val. Lietuvos šachmatų mokykloje besimokantys vaikai gali išbandyti savo jėgas virtualiuose šachmatų turnyruose - kiekvieno turnyro trukmė apie 1 val. Kai kuriuos dalyvius apdovanosime vertingais prizais - šachmatų komplektais, šachmatų laikrodžiais, šachmatų aksesuarais... o geriausiai šiuose turnyruose pasirodę vaikai turės galimybę išbandyti savo jėgas prieš garsius Lietuvos šachmatų sporto atstovus gyvai arba internetu.

Plačiau

"Birštono taurė - 2020" - kasmetinis šachmatų turnyras viename iš gražiausių Lietuvos kurortų

Kaip ir kasmet, kviečiame registruotis ir dalyvauti kasmetiniame šachmatų turnyre "Birštono taurė - 2020", kuris vyks viename iš gražiausių Lietuvos kurortų. Turnyras vyks šeštadienį, t.y. rugsėjo 19 d. Turnyro dalyvių skaičius yra ribojamas, todėl pirmenybė yra teikiama anksčiau užsiregistravusiems.

Tiek žiūrovai, tiek varžybų dalyviai privalo dėvėti kaukes!

Plačiau

Registracija į šachmatų pamokas 2020-2021 mokslo metais

Jau prasideda registracija į šachmatų pamokas naujaisiais 2020-2021 mokslo metais. Šachmatų pamokos vyks gyvai mokyklose (norintiems sudarysime galimybę mokytis ir nuotoliniu būdu). Registracija į visas šachmatų pamokas vyksta internetu (5 ŽINGSNIAI, KAIP UŽSIREGISTRUOTI Į ŠACHMATŲ PAMOKAS).

Plačiau

2020 m. KAUNO TAURĖ - TRADICINIS KASMETINIS ŠACHMATŲ ČEMPIONATAS

Kviečiame rugpjūčio 27-30 d. praleisti Kaune prie šachmatų lentų. Čia vyks "2020 m. Kauno taurė" - šachmatų čempionatas, kuriame gali dalyvauti žaidėjai ir iš kitų miestų.

"2020 M. KAUNO TAURĖS" METU TIEK ŽIŪROVAI, TIEK VARŽYBŲ DALYVIAI PRIVALO DĖVĖTI KAUKES!

GALUTINĖ REZULTATŲ LENTELĖ

Plačiau

Šachmatų pamokos nuotoliniu būdu

Visus Lietuvos šachmatų mokyklos moksleivius kviečiame dalyvauti šachmatų pamokose internetu. Šiuo metu ChessKid platformoje yra patalpinta daugiau nei 100 pamokų. Nors daugelis dalykų čia yra pateikiama anglų kalba, kas yra patogu bendraujant vaikams iš skirtingų šalių, tačiau pirmųjų dešimties pamokų praktines užduotis jau galima atlikti lietuvių kalba. Kviečiame vaikus (galbūt kartu su tėveliais) atlikti šias pamokas, po kurių jūs jau žinosite, kaip vaikšto visos šachmatų figūros, ir kas yra šachas, matas bei patas.

Informaciją, kaip pasikeisti kalbą ir kaip dalyvauti šachmatų pamokose internetu, rasite čia.

Plačiau

Individualus ir komandinis šachmatų užduočių sprendimo konkursas

Nuo 2020 m. kovo 16 d. iki 2020 m. balandžio 15 d. (imtinai) vyksta šachmatų uždavinių sprendimo konkursas. Visi Lietuvos šachmatų mokyklos moksleiviai gali dalyvauti individualioje ir komandinėje įskaitose, o geriausieji bus apdovanoti puikiais prizais. Daugiausiai uždavinių išsprendęs individualioje įskaitoje pirmasis dešimtukas (TOP10) bus apdovanotas USB atmintukais, o vienam iš jų burtų keliu atiteks modernus skaitmeninis šachmatų laikrodis DGT3000. Komandinėje įskaitoje nugalėtojomis bus paskelbtos trys mokyklos (TOP3), kurių auklėtiniai bus išsprendę daugiausiai uždavinių per numatytą laikotarpį, o šioje įskaitoje prizais bus apdovanotas kiekvienos mokyklos-nugalėtojos pirmasis penketukas (TOP5). (UŽDAVINIŲ SPRENDIMO KONKURSO NUGALĖTOJAI)

Plačiau

2019 m. lapkričio-gruodžio mėn. laimėtojai

2019 m. lapkričio-gruodžio mėn. vyko komandinis šachmatų užduočių sprendimo konkursas, o taip pat kiekvieną antradienio, ketvirtadienio ir šeštadienio vakarą šachmatų turnyrai internetu ChessKid platformoje. Užduočių sprendimo konkurse dalyvavo vaikai iš 63 mokyklų, o turnyruose elektroninėje erdvėje susigrūmė virš 300 dalyvių.

Plačiau

Antradienio, ketvirtadienio ir šeštadienio vakarą - šachmatų turnyrai internetu

Nuo 2019 m. lapkričio 19 d. prasideda žaibo šachmatų turnyrai internetu, kurie vyks ChessKid platformoje antradieniais (laiko kontrolė - po 3 min.), ketvirtadieniais (laiko kontrolė - po 5 min.), ir šeštadieniais (laiko kontrolė - po 10 min.) nuo 19:00 val. Juose gali dalyvauti visi Lietuvos šachmatų mokyklos auklėtiniai, o ChessKid auksinę narystę turintys vaikai gali laimėti ir puikių prizų. Prizų kiekis priklausys nuo turnyruose dalyvaujančių vaikų skaičiaus, o laimingiesiems atiteks skaitmentiniai šachmatų laikrodžiai DGT1002, magnetiniai šachmatai kelionėms, šachmatai "Ambasador" ir kiti SACHMATUPARDUOTUVE.LT įsteigti prizai. Kuo daugiau žaidi turnyruose, tuo didesnė tikimybė laimėti puikių prizų!

Plačiau

Komandinis šachmatų užduočių sprendimo konkursas

Nuo 2019 m. lapkričio 11 d. iki 2019 m. gruodžio 31 d. vyksta komandinis šachmatų užduočių sprendimo konkursas. Uždaviniai sprendžiami ChessKid platformoje, o nugalėtojais bus paskelbtos trys mokyklos (TOP3), kurių auklėtiniai išspręs daugiausiai šachmatų užduočių. Prizais bus apdovanoti daugiausiai uždavinių išsprendę vaikai (pirmieji dešimt vaikų) iš kiekvienos mokyklos-nugalėtojos. Be to, vienam mokiniui iš kiekvieno dešimtuko burtų keliu atiteks skaitmeninis šachmatų laikrodis (DGT3000 limited edition - vienam iš nugalėjusios mokyklos dešimtuko, DGT3000 - vienam iš antrąją vietą iškovojusios mokyklos dešimtuko, ir DGT2010 - vienam iš trečiąją vietą iškovojusios mokyklos dešimtuko). Papildomai apdovanosime ir šių mokyklų šachmatų trenerius.

Pirmąją vietą iškovojusios mokyklos vaikai (pirmasis dešimtukas) 2020 m. sausio mėn. turės galimybę sužaisti simultane prieš didmeistrį Šarūną Šulskį, o po simultano pasimėgauti skaniomis picomis!

GALUTINIAI REZULTATAI (2019 m. lapkričio 11 - gruodžio 31 d.)

Plačiau

Šachmatų užduočių sprendimo konkursas (2019 m. spalio 7-31 d.)

Nuo 2019 m. spalio 7 d. iki 2019 m. spalio 31 d. skelbiamas šachmatų užduočių sprendimo konkursas. Konkurso organizatorius - Lietuvos šachmatų mokykla - kartu su internetine šachmatų parduotuve (sachmatuparduotuve.lt) ir stambiausia pasaulyje į vaikus orientuota šachmatų mokymo platforma ChessKid.com apdovanos daugiausiai uždavinių išsprendusius Lietuvos šachmatų mokyklos auklėtinius (TOP30), o vienam iš jų burtų keliu atiteks modernus skaitmeninis šachmatų laikrodis DGT3000. Konkurse gali dalyvauti tik Lietuvos šachmatų mokyklos auklėtiniai! (Šachmatų užduočių sprendimo konkurso rezultatai)

[​PAGRINDINIO PRIZO LAIMĖTOJAS - BURTŲ TRAUKIMAS]

Plačiau

2019-2020 mokslo metų pradžia. Kaip užsiregistruoti?

Prasidėjus naujiesiems 2019-2020 mokslo metams, visus Lietuvos vaikus kviečiame lankyti šachmatų treniruotes. Šie metai bus kupini naujovių - mokysimės ir žaisime šachmatais ne tik gyvai, bet ir internetu, kur visų mūsų laukia daug prizų ir apdovanojimų. Lietuvos šachmatų mokykla 2019 m. tapo oficialiu ChessKid (čia žaidžia ir mokosi virš 1 mln. vaikų iš viso pasaulio) atstovu Lietuvoje, todėl Lietuvai šiuo metu yra taikoma speciali 25% nuolaida (spausti čia). Na, o Lietuvos šachmatų mokykloje besimokantys vaikai neribotais ChessKid resursais galės naudosis dar už mažesnę kainą!

Plačiau apie tai, kaip užsiregistruoti šiais mokslo metais (spausti čia).

Plačiau

Visi kartu siekime pasaulio rekordo!

'Lietuvos šachmatų mokykla' kartu su 'ChessKid' kviečia Jus tapti pasaulio rekordo dalyviu ir įeiti į šachmatų istoriją, sužaidžiant "Didžiausiame pasaulyje šachmatų turnyre internetu". Rekordas bus oficialiai įregistruotas, jei turnyre sudalyvaus daugiau nei 20 000 vaikų. Rekordo pirmasis etapas vyks nuo 2019 m. rugsėjo 1 d. iki 2019 m. spalio 5 d. Kiekvienam dalyviui į jo ChessKid profilį bus išsiųstas specialus sertifikatas, patvirtinantis apie jo dalyvavimą, siekiant pasaulio rekordo.

2019 m. spalio 12 d. (šeštadienis) kas valandą vyks paskutiniai kvalifikaciniai turnyrai

Plačiau

Šachmatų ir aktyvaus laisvalaikio vasaros stovykla

2019 m. liepos 7-12 d. vyks šachmatų ir aktyvaus laisvalaikio vasaros stovykla. Stovyklos vieta - poilsio ir pramogų kompleksas "Medžiotojų sostinė" (Malūno g. 6, Kunionių k., Kėdainių raj.). Čia vaikai bus apgyvendinti jaukiuose kambariuose su visais patogumais. Orientuojantis į kokybę, stovykla yra organizuojama mažai vaikų grupei - stovykloje iš viso dalyvaus ne daugiau kaip 25 vaikai. Užsiėmimus vaikams ves diplomuoti ir patyrę treneriai, savo srities specialistai, turintys ilgametę darbo patirtį su vaikais.

Plačiau

Nuo balandžio 15 d. skelbiamas šachmatų užduočių sprendimo konkursas!

Nuo 2019 m. balandžio 15 d. iki 2019 m. balandžio 30 d. 23 val. 59 min. skelbiamas šachmatų užduočių sprendimo konkursas. Konkurso organizatorius - Lietuvos šachmatų mokykla - kartu su internetine šachmatų parduotuve (sachmatuparduotuve.lt) ir stambiausia pasaulyje į vaikus orientuota šachmatų mokymo platforma ChessKid.com apdovanos daugiausiai uždavinių išsprendusius Lietuvos šachmatų mokyklos auklėtinius. Lyderių dešimtukas bus apdovanotas rėmėjų įsteigtais prizais, o vienam iš jų burtų keliu atiteks modernus skaitmeninis šachmatų laikrodis DGT3000.

Balandžio mėn. užduočių sprendimo konkurso TOP10

Plačiau

Šachmatų turnyrai internetu

Paskutinę kalendorinės žiemos dieną (vasario 28 d.) prasidėjo visą pavasarį truksianti internetinių šachmatų turnyrų serija. Turnyrai ir toliau vyks kiekvieną ketvirtadienį (kovo 7, 14, 21, 28 d., balandžio 4, 11, 18, 25 d., gegužės 2, 9, 16, 23, 30 d.) nuo 19:00 val. Tai yra bendradarbiavimo su stambiausia pasaulyje į vaikus orientuota internetine šachmatų mokymo platformą ChessKid.com pradžia.

Plačiau

NVŠ krepšelis 2018/2019 mokslo metais

2018/2019 mokslo metais NVŠ finansavimas tęsiamas, panaudojant ES lėšas. NVŠ krepšelis skiriamas tik moksleiviams ir tik vienam būreliui. Atskirose savivaldybėse yra numatyti skirtingi terminai. Norintys pasinaudoti NVŠ krepšelio finansavimu privalo iš naujo užsiregistruoti. Jei į šachmatų pamokas, skiriant NVŠ krepšelį, užsiregistruoja daugiau vaikų, nei Lietuvos šachmatų mokykla turi jai skirtų NVŠ krepšelių konkrečioje savivaldybėje, pirmenybė teikiama anksčiau užsiregistravusiems.

Plačiau apie NVŠ krepšelį 2018/2019 mokslo metais.

 


2018 m. Kauno taurė - atviras Lietuvos mėgėjų šachmatų čempionatas

Kviečiame du paskutinius vasaros savaitgalius (rugpjūčio 18-19 d. ir 25-26 d.) praleisti Kaune prie šachmatų lentų. Čia vyks 2018 m. Kauno taurė ir atviras Lietuvos mėgėjų šachmatų čempionatas. Varžybos vyks viešbutyje Best Baltic Hotel Kaunas. Varžybų atidarymas - rugpjūčio 18 d. 13.00 val. Laiko kontrolė - 1 val. iki partijos pabaigos po kiekvieno ėjimo pridedant po 30 sek. už ėjimą kiekvienam žaidėjui.

Plačiau

Papildomos šachmatų treniruotės 2018 m. balandžio mėn.

Papildomos šachmatų treniruotės 2018 m. balandžio mėn. vyks dėl Velykų atostogų.
​Moksleivius kviečiame ateiti patogiu laiku (nebūtinai su savo grupe) į papildomas treniruotes.

Papildomų treniruočių grafikai:


Papildomos šachmatų treniruotės už 2018 m. vasarį

Papildomos šachmatų treniruotės už 2018 m. vasario mėn. vyks 2018 m. kovo mėn. 5-9 dienomis.
​Moksleivius kviečiame ateiti patogiu laiku (nebūtinai su savo grupe) į papildomas treniruotes.

Papildomų treniruočių grafikai:


NVŠ krepšelis 2018 metais

2018 mokslo metais NVŠ finansavimas tęsiamas, panaudojant ES lėšas. Prašome susipažinti su galimybe panaudoti NVŠ krepšelį šachmatų būreliui ir lankyti šachmatų pamokėles nemokamai.

NVŠ krepšelis skiriamas tik moksleiviams ir tik vienam būreliui. Atskirose savivaldybėse yra numatyti skirtingi terminai. Norintys pasinaudoti NVŠ krepšelio finansavimu privalo iš naujo užsiregistruoti.

Plačiau apie NVŠ krepšelį 2018 mokslo metais.

 


Sveikiname!

Sveikiname visus pedagogus su Rugsėjo 1-ąja ir linkime, jog šiais mokslo metais Jūsų mokomi vaikai Jumis dar daugiau didžiuotųsi ir aukštai iškėlę galvą visiems sakytų: "ČIA MANO MOKYTOJAS!". Taigi, sėkmės ir kantrybės ugdant jaunąją Lietuvos kartą!


X-osios Pasaulio lietuvių sporto žaidynės: šachmatų rungties rezultatai

Šiandien, t.y. liepos 1 d., Europa Royale Kaunas viešbučio 4 aukšte įvyko X-ųjų - jubiliejinių - Pasaulio lietuvių sporto žaidynių šachmatų turnyras. Jų metu dalyviai rungėsi bendroje vyrų ir moterų įskaitoje, bei amžiaus grupėse iki 14, iki 18 ir iki 20-ties metų. Turnyre dalyvavo žaidėjai iš penkių Europos valstybių (Baltarusijos, Danijos, Olandijos, Lenkijos ir Lietuvos) bei Australijos.

Šachmatų turnyre dėl medalių kovojo beveik 100 dalyvių, kur 2 medaliai (vienas aukso ir vienas sidabro) iš 24-rių papildė užsienio lietuvių iš Baltarusijos bei Danijos kolekcijas, kiti medaliai atiteko atstovams iš Lietuvos. Žemiau yra pateikiami visų amžiaus grupių nugalėtojai:

Plačiau

Profesionali Lietuvos šachmatininkų stovykla!

Kviečiame dalyvauti profesionalioje šachmatų stovykloje su stipriausiais įvairių amžiaus grupių šachmatininkais iš visos Lietuvos. Ilgametę patirtį turintys treneriai, lydėję Lietuvos čempionus į didžiausius tarptautinius turnyrus, dalinsis savo sukaupta patirtimi ir šachmatų žaidimo subtilybėmis.

REGISTRACIJA

Plačiau

Šachmatų pamokos Vilniuje atostogų metu

Moksleivių atostogų metu šachmatų treniruotės Vilniuje vyks kitokiu grafiku.

Šachmatų užsiėmimų laikas Vilniuje per moksleivių atostogas.


2017 m. Lietuvos jaunučių-jaunių šachmatų čempionatas

Kartą metuose vienoje iš pasirinktų Lietuvos vietų susirenka įvairių amžiaus grupių vaikai į Lietuvos jaunučių ir jaunių šachmatų čempionatą. Šio čempionato nugalėtojai iškovoja teisę atstovauti Lietuvą Europos ir pasaulio čempionatuose. Šiais metais pirmą kartą po Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo minėtas renginys atkeliavo į Kauną, kur 2017 m. balandžio 5-10 d. bus kovojama dėl aukščiausių apdovanojimų.

DALYVIŲ SĄRAŠAS IR TVARKARAŠČIAI

Plačiau

VGTU inžinerijos licėjaus mokiniai pasiekė Lietuvos rekordą!

Šiandien, t.y. 2017 m. sausio 26 d., VGTU inžinerijos licėjaus 1-4 klasių mokiniai pasiekė Lietuvos rekordą – sužaidė didžiausiame šachmatų turnyre Lietuvoje. Visą turnyro eigą stebėjo LR Seimo narė, garsiausia Lietuvos šachmatininkė Viktorija Čmilytė, kuri turnyro pabaigoje varžybų nugalėtojams įteikė taures ir medalius.

Plačiau

Su Šv. Kalėdomis ir Naujaisiais metais!

Tegul šventinė nuotaika, pripildžiusi širdis džiaugsmo, šilumos ir ramybės neapleidžia Jūsų ateinančiais metais!
Šilumos širdyse, šypsenų, puikių idėjų ir energijos, drąsos ir išminties ateities darbuos...

Plačiau

2016 m. šachmatų turnyrų tvarkaraštis

Susipažinkite su 2016 m. šachmatų turnyrų tvarkaraščiu. Edukaciniai šachmatų turnyrai bus organizuojami kartą per mėnesį. NVŠ krepšelį paskyrusiems moksleiviams šie turnyrai yra nemokami, jei turnyro nuostatuose nenurodyta kitaip. Kiekvieno turnyro pradžioje dalyviai bus supažindinami su galiojančiomis šachmatų varžybų taisyklėmis bei kitomis šachmatų gudrybėmis. Kviečiame registruotis ir dalyvauti!

Plačiau

Tiesioginė čempionato transliacija

2016 m. lapkričio 20 d. prasidėjo Pasaulio mėgėjų komandinis šachmatų čempionatas Kaune (Vytauto Didžiojo universitete). Čempionatas vyks iki 2016 m. lapkričio 28 d. (imtinai). Turnyre dalyvauja 16 komandų. Partijos prasideda kiekvieną vakarą nuo 17:00 val. Keturių stipriausiųjų komandų dvikovas galima stebėti tiesiogiai internetu.

Plačiau

Pasaulio komandinis šachmatų čempionatas

Vasaros stovykla 2016!

Kviečiame registruotis į kasmetinę Lietuvos šachmatų mokyklos organizuojamą vasaros stovyklą. Stovyklos metu vyks edukacinė veikla nuolatinėje vadovų priežiūroje, organizuojami įvairūs žaidimai, laukia daug prizų ir apdovanojimų. Visi vaikai stovyklos metu bus apdrausti nuo nelaimingų atsitikimų!

Registracija baigėsi!

Plačiau

Lietuvos rekordas

Kviečiame visus šachmatininkus dalyvauti didžiausiame šachmatų turnyre per visą Lietuvos istoriją - siekime Lietuvos rekordo! Visų dalyvių laukia Lietuvos rekordą įamžinanti dovanėlė, o geriausiųjų - apdovanojimai.

Masiškiausias šachmatų turnyras, kuriame dalyvavo 237 jaunieji šachmatininkai iš Joniškio, Kauno miesto ir rajono, Klaipėdos, Lazdijų, Marijampolės, Panevėžio, Radviliškio, Šiaulių, Tauragės ir Vilniaus, buvo surengtas 1997 m. balandžio 26 d.

Plačiau

Šeimų šachmatų turnyras Kaune

Kviečiame į šeimų šachmatų turnyrą Kaune. Jame gali dalyvauti vienos šeimos nariai arba artimi giminaičiai. Šeimos komandą sudaro trys nariai, iš kurių bent vienas yra Lietuvos šachmatų mokyklos mokinys. Komandoje gali būti ir atsarginių žaidėjų. Komandos pavyzdys - sūnus, tėtis ir senelis.

Nugalėtoja tampa šeima, surinkusi daugiausiai komandinių taškų. Už pergalę skiriami 2 taškai, už lygiąsias – 1, už pralaimėjimą – 0. Surinkus vienodai komandinių taškų, vietos nustatomos pagal papildomus rodiklius.

Plačiau

Šeimų šachmatų turnyras Vilniuje

Kviečiame į šeimų šachmatų turnyrą Vilniuje. Jame gali dalyvauti vienos šeimos nariai arba artimi giminaičiai. Šeimos komandą sudaro trys nariai, iš kurių bent vienas yra Lietuvos šachmatų mokyklos mokinys. Komandoje gali būti ir atsarginių žaidėjų. Komandos pavyzdys - sūnus, tėtis ir senelis.

Nugalėtoja tampa šeima, surinkusi daugiausiai komandinių taškų. Už pergalę skiriami 2 taškai, už lygiąsias – 1, už pralaimėjimą – 0. Surinkus vienodai komandinių taškų, vietos nustatomos pagal papildomus rodiklius.

Plačiau

Ikimokyklinukų šachmatų turnyras Kaune

Kviečiame Lietuvos šachmatų mokyklos treniruojamus mažuosius šachmatininkus dalyvauti ikimokyklinukų šachmatų turnyre Kaune! Bus žaidžiami 5 ratai šveicariškąja sistema pagal FIDE šachmatų taisykles. Laiko kontrolė – 15 min. kiekvienam žaidėjui iki partijos pabaigos.

Registracija baigėsi!

Plačiau

Ikimokyklinukų šachmatų turnyras Vilniuje

Kviečiame Lietuvos šachmatų mokyklos treniruojamus mažuosius šachmatininkus dalyvauti ikimokyklinukų šachmatų turnyre Vilniuje! Bus žaidžiami 5 ratai šveicariškąja sistema pagal FIDE šachmatų taisykles. Laiko kontrolė – 15 min. kiekvienam žaidėjui iki partijos pabaigos.

Registracija baigėsi!

Plačiau

Vaikų šachmatų turnyras Vilniuje

2016 m. balandžio 23 d. kviečiame visus Lietuvos šachmatų mokyklos treniruojamus vaikus dalyvauti mokinių šachmatų turnyre Vilniuje! Turnyro metu bus žaidžiami 5 ratai šveicariškąja sistema pagal FIDE šachmatų taisykles. Laiko kontrolė – 15 min. kiekvienam žaidėjui iki partijos pabaigos. Dalyviai žais savo amžiaus grupėje.

Registracija baigėsi!

Plačiau

Vaikų šachmatų turnyras Kaune

2016 m. balandžio 23 d. kviečiame visus Lietuvos šachmatų mokyklos treniruojamus vaikus dalyvauti mokinių šachmatų turnyre Kaune! Turnyro metu bus žaidžiami 5 ratai šveicariškąja sistema pagal FIDE šachmatų taisykles. Laiko kontrolė – 15 min. kiekvienam žaidėjui iki partijos pabaigos. Dalyviai žais savo amžiaus grupėje.

Registracija baigėsi!

Plačiau

Kalėdinis šachmatų turnyras Kaune

Kviečiame visus Lietuvos šachmatų mokyklos treniruojamus vaikus dalyvauti šventiniame šachmatų turnyre Kaune!

Čia kiekvienas galės parodyti savo įgūdžius, linksmai ir turiningai praleisti laiką, ir visai nesvarbu, kiek laiko Jūsų vaikas mokosi žaisti šachmatais.

Registracija baigėsi!

Plačiau

Kalėdinis šachmatų turnyras Vilniuje

Kviečiame visus Lietuvos šachmatų mokyklos treniruojamus vaikus dalyvauti šventiniame šachmatų turnyre Vilniuje!

Čia kiekvienas galės parodyti savo įgūdžius, linksmai ir turiningai praleisti laiką, ir visai nesvarbu, kiek laiko Jūsų vaikas mokosi žaisti šachmatais.

Registracija baigėsi!

Plačiau

Šeimų turnyras Vilniuje

Kviečiame dalyvauti Vilniaus miesto šeimų šachmatų turnyre!

2015 m. lapkričio 29d. (sekmadienis), Jeruzalės mokykla

 

TURNYRO REZULTATAI

Plačiau

Šeimų turnyras Kaune

Kviečiame dalyvauti Kauno miesto šeimų šachmatų turnyre!

2015 m. lapkričio 22d. (sekmadienis), Santaros gimnazija


TURNYRO REZULTATAI

Plačiau

Šachmatų turnyras 2 prieš 2!

 

Šį sekmadienį, t.y. spalio 18 d. kviečiame į didžiųjų šachmatų turnyrą 2 prieš 2 (Islandijos pl. 32, Kaunas, knygynas VAGA, PLC MEGA). Į turnyrą priimsime tik 16 greičiausiai užsiregistravusiųjų ir telefonu registraciją patvirtinusių dalyvių. Kviečiame paskubėti! Turnyras NEMOKAMAS!

Plačiau

Su Rugsėjo 1-ąja!

Sveikiname visus su naujų mokslo metų ir atsakingų darbų  pradžia.

Visiems moksleiviams, jų tėveliams, pedagogams linkime aktyvumo, kūrybiškumo,

pažangos, džiaugsmo bei atkaklaus žinių troškimo.

Nuoširdžiai,
Lietuvos šacmatų 
mokykla


Kauno miesto mokinių ŠACHMATŲ TURNYRAS!

 

KVIEČIAME Kauno šachmatų federacijos treniruojamus vaikus dalyvauti „2015 m. Kauno miesto mokinių greitųjų šachmatų turnyre"!

Ir su puikiais rezultatais ir laimėjimais užbaigti mokslo metsu.

Plačiau

Vilniaus miesto mokinių ŠACHMATŲ TURNYRAS!

 

KVIEČIAME visus Lietuvos šachmatų mokyklos treniruojamus vaikus dalyvauti „2015 m. Vilniaus miesto mokinių greitųjų šachmatų turnyre", simboliniame mokslų metų užbaigimo renginyje!

 

Plačiau

Vilniaus šeimų turnyro akimirkos

Šeimų šachmatų turnyrai tęsiasi!

Balandžio 9 dieną prie šachmatų lentų susitiko 20 energingų ir gerai nusiteikusių Vilniaus miesto šeimų

Plačiau

Vilniaus šeimų šachmatų turnyras

Kviečiame šeimas dalyvauti 2015 m. Vilniaus miesto šeimų šachmatų turnyre!!!

Plačiau

Šeimų šachmatų turnyro akimirkos

Kovo 25 dieną prie šachmatų lentų susitiko Kauno miesto šeimų komandos – vyko pirmasis Lietuvos šachmatų mokyklos organizuojamas šeimų šachmatų komandų turnyras.

Plačiau

Skirkite 2% Lietuvos šachmatų mokyklai
Plačiau

Šachmatų turnyras „Šviesa"

Greitųjų šachmatų turnyro „Šviesa“ akimirkos

Plačiau

VASAROS DIENOS STOVYKLA 2015!

Prasidėjo registracija į VASAROS DIENOS STOVYKLĄ 2015!

Plačiau

Kauno šeimų šachmatų turnyras

Kviečiame visas šeimas dalyvauti 2015 m. Kauno miesto šeimų šachmatų turnyre!!!

Plačiau

VASAROS STOVYKLA 2015! (Vietų nėra)

Prasidėjo registracija į VASAROS STOVYKLĄ 2015!

 

Plačiau

VU KHF greitųjų šachmatų turnyras

Kviečiame dalyvauti Vilniaus universiteto Kauno humanitarinio fakulteto greitųjų šachmatų turnyre!

 

Plačiau

Kauno šachmatų lygos akimirkos

Lietuvos šachmatų mokyklos organizuojamos miestų tarpmokyklinės mėgėjų šachmatų lygos tęsiasi!

Kovo 28-29 dienomis, Kauno r. Garliavos Jonučių progimnazijoje vyko Lietuvos šachmatų mokyklos organizuojama 2015 m. Kauno miesto tarpmokyklinė mėgėjų šachmatų lyga.

Plačiau

Vilniaus šachmatų lygos akimirkos

Kovo 21-22 dienomis, Mykolo Romerio universitete vyko Lietuvos šachmatų mokyklos organizuojama 2015 m. Vilniaus miesto tarpmokyklinė mėgėjų šachmatų lyga.

Jau tradicija tapusi Vilniaus miesto tarpmokyklinė mėgėjų šachmatų lyga, organizuojama, siekiant populiarinti šachmatų sportą tarp moksleivių bei mokyklų bendruomenių, šiemet sulaukė ne tik aktyvių, bet ir stiprių šachmatininkų.

Plačiau

Tarpmokyklinė mėgėjų šachmatų lyga

Kviečiame dalyvauti 2015 m. Vilniaus miesto tarpmokyklinėje mėgėjų šachmatų lygoje!

 

 

Plačiau

Šachmatų turnyras

Vilniaus miesto Kalėdinio greitųjų šachmatų turnyro akimirkos

Plačiau

Pasaulio šachmatų čempionato mačas gyvai!

Lapkričio 17 d. (pirmadienį) 14.00 val. Vilniaus universitete Kaune (Muitinės g. 8)  Pasaulio šachmatų čempionato finalinį mačą komentuos 7 kartus Lietuvos čempionas, tarptautinis didmeistris Šarūnas Šulskis.

Plačiau

Kalėdinis greitųjų šachmatų turnyras!

Kviečiame į Vilniaus miesto Kalėdinį greitųjų šachmatų turnyrą!

Plačiau

Sveikinimai su Tarptautine Mokytojo diena!
Plačiau