Lietuvos šachmatų mokykla

Nuo balandžio 15 d. skelbiamas šachmatų užduočių sprendimo konkursas!

Nuo 2019 m. balandžio 15 d. iki 2019 m. balandžio 30 d. 23 val. 59 min. skelbiamas šachmatų užduočių sprendimo konkursas. Konkurso organizatorius - Lietuvos šachmatų mokykla - kartu su internetine šachmatų parduotuve (sachmatuparduotuve.lt) ir stambiausia pasaulyje į vaikus orientuota šachmatų mokymo platforma ChessKid.com apdovanos daugiausiai uždavinių išsprendusius Lietuvos šachmatų mokyklos auklėtinius. Lyderių dešimtukas bus apdovanotas rėmėjų įsteigtais prizais, o vienam iš jų burtų keliu atiteks modernus skaitmeninis šachmatų laikrodis DGT3000.

PRISIJUNGIMAS PRIE ŠACHMATŲ UŽDUOČIŲ (PUZZLES) SPRENDIMO KONKURSO (SPAUSTI ČIA)
(prisijungus prie ChessKid platformos paspausti "LEARN", po to "PUZZLES" ir "START"; jei neturite prisijungimo kodo prie ChessKid.com platformos, prašome parašyti el.paštu: info@sachmatumokykla.lt)

Neturint Chesskid.com auksinės narystės, per dieną galimą išspręsti 5 šachmatų užduotis. Norint neribotai spręsti šachmatų užduotis, reikia įsigyti auksinę narystę. Auksinė narystė Lietuvos šachmatų mokykloje besimokantiems vaikams kainuoja 15 Eur/metams. Norint daugiau sužinoti apie auksinę narystę, spausti čia.

Šachmatų užduočių sprendimo lyderių TOP 10 bus nuolat atnaujinamas iki pat konkurso pabaigos. Konkurse gali dalyvauti visi Lietuvos šachmatų mokykloje konkurso metu besimokantys vaikai - net ir tie, kurie jau anksčiau yra laimėję Lietuvos šachmatų mokyklos ar jos partnerių įsteigtų prizų. Kviečiame visus aktyviai dalyvauti!

ŠACHMATŲ UŽDUOČIŲ SPRENDIMO TOP 10:

1. Tarpiniai rezultatai bus skelbiami 2019 m.:
  2. Galutiniai rezultatai bus paskelbti: