Moksleivių žaibo šachmatų turnyras

Kviečiame moksleivius dalyvauti šachmatų turnyruose!

Šachmatų turnyrų data – 2023 m. balandžio 22 d. (šeštadienį).

Šachmatų turnyrų vieta – „Ibis Kaunas Centre“  Vytauto pr. 28, Kaunas (I aukštas)

A šachmatų turnyras – kviečiame dalyvauti gimusius 2014 m., 2015 m., 2016 m. ir jaunesnius.

Turnyro pradžia – 10:00 val.

Registracijų patvirtinimas ir startinio mokesčio apmokėjimas – nuo 9:15 val. iki 9:45 val.

REGISTRACIJA (spausti čia)

Turnyro sistema ir reglamentas: žaidžiami 6 ratai šveicariška sistema pagal FIDE šachmatų taisykles. Laiko kontrolė – po 5 min. kiekvienam žaidėjui pridedant 3 sek. po kiekvieno padaryto ėjimo. Žaidžiama pagal FIDE žaibo šachmatų reglamentą.

Startinis mokestis 5 Eur (mokestis mokamas turnyro dieną, atvykus į turnyrą).

B šachmatų turnyras – kviečiame dalyvauti gimusius 2013 m., 2012 m.,  2011 m. ir vyresnius.

Turnyro pradžia – 15:00 val.

Registracijų patvirtinimas ir startinio mokesčio apmokėjimas – nuo 14:15 val. iki 14:45 val.

Startinis mokestis 5 Eur (mokestis mokamas turnyro dieną, atvykus į turnyrą).

C šachmatų turnyras – kviečiame dalyvauti moksleivius, kurie turi FIDE ID arba pakvietimą. Turnyras registruojamas FIDE ir dalyviams bus skaičiuojami FIDE žaibo šachmatų reitingai.

Turnyro pradžia – 15:00 val.

Startinis mokestis 5 Eur (mokestis mokamas turnyro dieną, atvykus į turnyrą).

Išankstinė registracija iki balandžio 21 d. Dalyvių skaičius ribotas. Jei registracija baigsis anksčiau viršijant galimą dalyvių skaičių, jos pabaiga bus skelbiama oficialiame Lietuvos Šachmatų Mokyklos internetiniame puslapyje.

Užsiregistravusiųjų dalyvių sąrašas skelbiamas internetinėje svetainėje http://chess-results.com

Nugalėtojų nustatymas: dalyviai bus apdovanoti pagal amžiaus grupes. Jaunesnis dalyvis gali pretenduoti į vyresniųjų kategoriją.
Laimi dalyvis, surinkęs daugiausiai taškų. Taškų lygybės atveju vietos nustatomos pagal šiuos papildomus rodiklius:
1) Buchholco koeficientas atmetus blogiausią ir geriausią rezultatą; 2) Buchholco pilnas koeficientas; 3) FIDE Tiebreak (Progreso koeficientas); 4) Arranz system (Pergalė: 1/ lygiosios: 0.6 juodaisiais, 0.4 baltaisiais/ pralaimėjimas: 0

Prizai: nugalėtojai (1-3 vietos bendros įskaitos, bei papildomų kategorijų) apdovanojami medaliais, o absoliučios įskaitos nugalėtojui bus įteikta taurė.

Vyr. teisėjas – NA Martynas Antanaitis. Teisėjas – NA Donatas Pilinkus
Martynas Antanaitis el. p. martynas@sachmatumokykla.lt ; mob. tel. 8-640-32377

Turnyro direktorius –  IO Donatas Pilinkus

2023-04-13T12:19:35+00:00

AVADA IT

Fusce ut ipsum tincidunt, porta nisl sollicitudin, vulputate nunc. Cras commodo leo ac nunc convallis ets efficitur.

RECENT TWEETS

CONTACT US