Moksleivių žaibo šachmatų turnyras

Kviečiame Lietuvos šachmatų mokyklos treniruojamus vaikus dalyvauti šachmatų turnyre!

Turnyras vyks:

Data: birželio 5 d. (pirmadienį).

Turnyro vieta: Lentvario pradinė mokykla, Mokyklos g. 1, Lentvaris (I aukštas, aktų salė)

REGISTRACIJA į turnyrą (spausti čia)

Turnyro pradžia: nuo 13:30 val.

• Registracijos patvirtinimas turnyro dieną nuo 13:00 val.

Turnyro sistema ir reglamentas: žaidžiami 6 ratai šveicariška sistema pagal FIDE šachmatų taisykles. Laiko kontrolė – po 5 min. kiekvienam žaidėjui pridedant 3 sek. po kiekvieno padaryto ėjimo. Žaidžiama pagal FIDE žaibo šachmatų reglamentą.

Apdovanojimai: 1-3 vietos laimėtojai bus apdovanojami medaliais bendroje įskaitoje  ir 1-3 vietos nugalėtojos mergaičių bendroje įskaitoje. Turnyro nugalėtojas apdovanojamas taure.

Būtina išankstinė registracija, vietų skaičius ribotas!

REGISTRACIJA į turnyrą (spausti čia)

2023-05-31T14:20:23+00:00

AVADA IT

Fusce ut ipsum tincidunt, porta nisl sollicitudin, vulputate nunc. Cras commodo leo ac nunc convallis ets efficitur.

RECENT TWEETS

CONTACT US