Kviečiame dalyvauti vaikus žaibo šachmatų turnyre!

Šachmatų turnyro data – 2022 m. gegužės 28 d. (šeštadienį).

Šachmatų turnyro vieta – Crowne Plaza Vilnius, M. K. Čiurlionio g. 84, Vilnius (I aukštas)

A šachmatų turnyras – kviečiame dalyvauti gimusius 2013 m., 2014 m., 2015 m., 2016 ir jaunesnius.

Turnyro pradžia – 10:00 val.

Registracijų patvirtinimas ir startinio mokesčio apmokėjimas – nuo 9:15 val. iki 9:45 val.

REGISTRACIJA (spausti čia) – registracija baigta

Reglamentas
Varžybos vykdomos šveicariškąja sistema 6 ratais. Laiko kontrolė – po 5 min. kiekvienam žaidėjui pridedant 3 sek. po kiekvieno padaryto ėjimo. Žaidžiama pagal FIDE žaibo šachmatų reglamentą.

B šachmatų turnyras – kviečiame dalyvauti gimusius 2012 m., 2011 m., 2010 m., 2009 m., 2008 m. ir vyresnius, bei kviestiniai vaikai.

Turnyro pradžia – 15:00 val.

Registracijų patvirtinimas ir startinio mokesčio apmokėjimas – nuo 14:15 val. iki 14:45 val.

REGISTRACIJA (spausti čia) – registracija baigta

Reglamentas
Varžybos vykdomos šveicariškąja sistema 7 ratais. Laiko kontrolė – po 5 min. kiekvienam žaidėjui pridedant 3 sek. po kiekvieno padaryto ėjimo. Žaidžiama pagal FIDE žaibo šachmatų reglamentą. Turnyras registruojamas FIDE ir dalyviams bus skaičiuojami FIDE žaibo šachmatų reitingai.

Išankstinė registracija iki gegužės 26 d. Dalyvių skaičius ribotas. Jei registracija baigsis anksčiau viršijant galimą dalyvių skaičių, jos pabaiga bus skelbiama oficialiame Lietuvos Šachmatų Mokyklos internetiniame puslapyje.
Užsiregistravusiųjų dalyvių sąrašas skelbiamas internetinėje svetainėje http://chess-results.com

Starto mokestis

Dalyvio startinis mokestis 5 Eur (mokestis mokamas turnyro dieną, atvykus į turnyrą).

Nugalėtojų nustatymas

Dalyviai bus apdovanoti pagal amžiaus grupes. Jaunesnis dalyvis gali pretenduoti į vyresniųjų kategorija. Laimi dalyvis, surinkęs daugiausiai taškų. Taškų lygybės atveju vietos nustatomos pagal šiuos papildomus rodiklius: 1) Buchholco koeficientas atmetus blogiausią rezultatą; 2) Buchholco pilnas koeficientas; 3) FIDE Tiebreak (Progreso koeficientas); 4) Arranz system (Pergalė: 1/ lygiosios: 0.6 juodaisiais, 0.4 baltaisiais/ pralaimėjimas: 0)

Prizai

Nugalėtojai (1-3 vietos) apdovanojami medaliais, o absoliučios įskaitos nugalėtojams bus įteiktos taurės.

Visų dalyvių laukia prizai

Teisėjai ir organizatoriai

• Vyr. teisėjas– NA Martynas Antanaitis
    (Martynas Antanaitis el. p. martynas@sachmatumokykla.lt ; mob. tel. 8-640-32377)
  • Turnyro direktorius – IO Donatas Pilinkus

Organizatoriai ir teisėjai pasilieka teisę daryti būtinus pakeitimus ir nustatyti turnyro reglamentą.