Kviečiame visus Lietuvos šachmatų mokyklos treniruojamus vaikus dalyvauti šventiniame šachmatų turnyre!
Čia kiekvienas galės parodyti savo įgūdžius, linksmai ir turiningai praleisti laiką, ir visai nesvarbu, kiek laiko Jūsų vaikas mokosi žaisti šachmatais.

Turnyras vyks:

Data: gruodžio 11 d. (šeštadienis)

Turnyro vieta: ART CITY INN J.Jasinskio str. 14, Vilnius

REGISTRACIJA į turnyrą (spausti čia) BAIGTA

Pirmokų ir trečiokų registracija baigta 12-09 d. 10:35 val. !

Turnyro pradžia:

• Nuo 10:00 val. kviečiame darželinukus, 1, 3 klasių mokinius  (Pirmokų ir trečiokų registracija baigta!)

Registracijos patvirtinimas turnyro dieną nuo 9:00 val. iki 9:45 val.

• Nuo 14:30 val. kviečiame 2, 4, 5, 6, 7 klasių mokinius

Registracijos patvirtinimas turnyro dieną nuo 13:30 val. iki 14:15 val.

Turnyro sistema ir reglamentas: žaidžiami 6 ratai šveicariška sistema pagal FIDE šachmatų taisykles. Laiko kontrolė – 10 min. kiekvienam žaidėjui iki partijos pabaigos. Dalyviai žais savo amžiaus grupėje.

Dalyvio startinis mokestis 5 Eur (mokestis mokamas turnyro dieną, atvykus į turnyrą).

Visų dalyvių laukia KALĖDINĖS DOVANOS

Būtina išankstinė registracija, vietų skaičius ribotas!

Šachmatų turnyras vykdomos pagal SAM renginių vykdymo reikalavimus, dalyviai turi būti su med. kaukėmis.