Komandinis šachmatų užduočių sprendimo konkursas

Nuo 2019 m. lapkričio 11 d. iki 2019 m. gruodžio 31 d. vyksta komandinis šachmatų užduočių sprendimo konkursas. Uždaviniai sprendžiami ChessKid platformoje, o nugalėtojais bus paskelbtos trys mokyklos (TOP3), kurių auklėtiniai išspręs daugiausiai šachmatų užduočių. Prizais bus apdovanoti daugiausiai uždavinių išsprendę vaikai (pirmieji dešimt vaikų) iš kiekvienos mokyklos-nugalėtojos. Be to, vienam mokiniui iš kiekvieno dešimtuko burtų keliu atiteks skaitmeninis šachmatų laikrodis (DGT3000 limited edition - vienam iš nugalėjusios mokyklos dešimtuko, DGT3000 - vienam iš antrąją vietą iškovojusios mokyklos dešimtuko, ir DGT2010 - vienam iš trečiąją vietą iškovojusios mokyklos dešimtuko). Papildomai apdovanosime ir šių mokyklų šachmatų trenerius.

Pirmąją vietą iškovojusios mokyklos vaikai (pirmasis dešimtukas) 2020 m. sausio mėn. turės galimybę sužaisti simultane prieš didmeistrį Šarūną Šulskį, o po simultano pasimėgauti skaniomis picomis!

TARPINIAI REZULTATAI (2019 m. lapkričio 11 - gruodžio 1 d.)

KAIP DALYVAUTI KOMANDINIAME ŠACHMATŲ UŽDUOČIŲ SPRENDIMO KONKUSE?
(dalyvaukite jūs ir pakvieskite dalyvauti savo draugus, nes tik taip galite laimėti komandinį konkursą)

(Mobiliesiems telefonams ar planšetėms: ChessKid Apps'as iš Google Play Store arba ChessKid Apps'as iš Apple Store)

1) PRISIJUNGTI PRIE CHESSKID PLATFORMOS (SPAUSTI ČIA)

2) Pasirinkti "Learn"