Lietuvos šachmatų mokykla

Kauno ugdymo įstaigos

  • Prezidento V. Adamkaus gimnazija
    Pirmadienis
    Antradienis
    Trečiadienis
    Ketvirtadienis
    13:30
    3A kl. kab. (pagrindinis mokyklos korpusas)
    Penktadienis
    12:15
    1A kl. kab. (Šeštokų g. 30F)
  • B. Brazdžionio mokykla
    Pirmadienis
    Antradienis
    13:00
    224 kab.
    (Partizanų g. 22)
    Trečiadienis
    Ketvirtadienis
    13:00
    403 kab.
    (Radvilėnų pl. 7)
    Penktadienis
  • Dailės gimnazija
    Pirmadienis
    Antradienis
    15:00
    3 kl. kab.
    Trečiadienis
    Ketvirtadienis
    Penktadienis
  • S. Daukanto progimnazija
    Pirmadienis
    Antradienis
    Trečiadienis
    Ketvirtadienis
    Penktadienis
    14:00
    101 kab.
  • J. Dobkevičiaus progimnazija
    Pirmadienis
    Antradienis
    13:15
    14:10
    129 kab.
    Trečiadienis
    Ketvirtadienis
    Penktadienis
  • K. Griniaus progimnazija
    Pirmadienis
    Antradienis
    13:00
    14:00
    302 kab.
    Trečiadienis
    Ketvirtadienis
    Penktadienis
  • Jonučių progimnazija
    Pirmadienis
    12:55
    131 kab.
    Antradienis
    12:55
    131 Kab.
    Trečiadienis
    Ketvirtadienis
    Penktadienis
  • U. Karvelis gimnazija
    Pirmadienis
    Antradienis
    Trečiadienis
    Ketvirtadienis
    Penktadienis
    12:00
    13:00
    14:00
    110A kab.
  • Kovo 11-osios gimnazija
    Pirmadienis
    Antradienis
    Trečiadienis
    Ketvirtadienis
    13:25
    109 kab.
    Penktadienis
  • V. Kudirkos progimnazija
    Pirmadienis
    Antradienis
    Trečiadienis
    Ketvirtadienis
    Penktadienis
    12:00
    12:55
    106 kab.
  • Kūlverstukas, lopšelis-darželis
    Pirmadienis
    Antradienis
    Trečiadienis
    Ketvirtadienis
    Penktadienis
    16:00
    salė
  • A. A. Kriauzių pradinė mokykla
    Pirmadienis
    Antradienis
    Trečiadienis
    Ketvirtadienis
    12:55
    14:00
    19 kab.
    Penktadienis
  • Lapių pagrindinė mokykla
    Pirmadienis
    12:00
    13:00
    205 kab.
    Antradienis
    Trečiadienis
    Ketvirtadienis
    Penktadienis
  • M. Mažvydo progimnazija
    Pirmadienis
    13:00
    220 kab.
    Antradienis
    Trečiadienis
    Ketvirtadienis
    Penktadienis
  • Milikonių progimnazija
    Pirmadienis
    Antradienis
    Trečiadienis
    13:00
    14:00
    103 kab.
    Ketvirtadienis
    Penktadienis
  • J. Naujalio muzikos gimnazija
    Pirmadienis
    Antradienis
    13:00
    303 kab.
    Trečiadienis
    Ketvirtadienis
    Penktadienis
  • Paparčio pradinė mokykla
    Pirmadienis
    Antradienis
    13:00
    2B kl. kab.
    Trečiadienis
    13:00
    2B kl. kab.
    Ketvirtadienis
    Penktadienis
  • Petrašiūnų progimnazija
    Pirmadienis
    13:00
    20 kab.
    Antradienis
    Trečiadienis
    Ketvirtadienis
    Penktadienis
  • Pilėnų progimnazija
    Pirmadienis
    Antradienis
    Trečiadienis
    13:00
    14:00
    201 kab.

    Ketvirtadienis
    Penktadienis
  • A. Puškino gimnazija
    Pirmadienis
    Antradienis
    Trečiadienis
    Ketvirtadienis
    13:00
    14:00
    6 kab.
    Penktadienis
  • Rasytė, lopšelis-darželis
    Pirmadienis
    Antradienis
    Trečiadienis
    16:00
    Anglų k. kab.
    Ketvirtadienis
    Penktadienis
  • Senamiesčio progimnazija
    Pirmadienis
    Antradienis
    14:00
    3A/B kl. kab

    Trečiadienis
    13:00
    14:00
    3A/B kl. kab.
    Ketvirtadienis
    Penktadienis
  • Spragtukas, lopšelis-darželis
    Pirmadienis
    Antradienis
    15:00
    Logopedės kab.
    Trečiadienis
    Ketvirtadienis
    Penktadienis
    10:30
    Logopedės kab.
  • Suzukio pradinė mokykla
    Pirmadienis
    15:00
    16:00
    Gamtos tyrimų laboratorija
    Antradienis
    Trečiadienis
    Ketvirtadienis
    Penktadienis
  • Šančių lopšelis-darželis
    Pirmadienis
    Antradienis
    Trečiadienis
    Ketvirtadienis
    Penktadienis
    15:15
  • Šviesa, mokykla-darželis
    Pirmadienis
    Antradienis
    Trečiadienis
    Ketvirtadienis
    14:15
    15:15
    Darbštukų sodybos kab.
    Penktadienis
    15:30
    Linksmuolių sodybos kab.
  • Tirkiliškių mokykla-darželis
    Pirmadienis
    Antradienis
    Trečiadienis
    13:00
    14:00
    Ketvirtadienis
    Penktadienis
  • J. Urbšio katalikiška mokykla
    Pirmadienis
    12:55
    14:00
    204 kab.
    Antradienis
    Trečiadienis
    Ketvirtadienis
    Penktadienis
  • M. Valančiaus mokykla-darželis
    Pirmadienis
    Antradienis
    Trečiadienis
    Ketvirtadienis
    Penktadienis
    12:00
    13:00
    2 kl. kab.
  • Valdorfo mokykla
    Pirmadienis
    14:00
    2 kl. kab.
    Antradienis
    Trečiadienis
    Ketvirtadienis
    Penktadienis
  • Varpelio pradinė mokykla
    Pirmadienis
    Antradienis
    Trečiadienis
    Ketvirtadienis
    Penktadienis
    13:25
    14:25
    4C/31 kab.
  • Veršvų gimnazija
    Pirmadienis
    Antradienis
    13:00
    4 kab.
    (Inkaro g. 9A)
    Trečiadienis
    Ketvirtadienis
    13:00
    7 kab.
    (Romainių g. 28)
    Penktadienis
  • Vyturėlis, lopšelis-darželis
    Pirmadienis
    15:00
    Antradienis
    Trečiadienis
    Ketvirtadienis
    Penktadienis
  • Žaliakalnio lopšelis-darželis
    Pirmadienis
    Antradienis
    Trečiadienis
    Ketvirtadienis
    Laikas derinamas
    Penktadienis
  • Žaliakalnio progimnazija
    Pirmadienis
    13:00
    3A kl. kab.
    Antradienis
    13:00
    14:00
    3A kl. kab.
    Trečiadienis
    13:30
    3A kl. kab.
    Ketvirtadienis
    Penktadienis
  • Žiburėlis, mokykla-darželis
    Pirmadienis
    Antradienis
    16:30
    4 kl. kab.
    (darželis)
    Trečiadienis
    14:25
    4 kl. kab.
    Ketvirtadienis
    Penktadienis
  • Židinėlis, lopšelis-darželis
    Pirmadienis
    Antradienis
    Trečiadienis
    Ketvirtadienis
    Penktadienis
    16:15