Lietuvos šachmatų mokykla

Šeimų šachmatų turnyro akimirkos

Kovo 25 dieną prie šachmatų lentų susitiko Kauno miesto šeimų komandos – vyko pirmasis Lietuvos šachmatų mokyklos organizuojamas šeimų šachmatų komandų turnyras.

Saulėtą šeštadienio popietę Vilniaus universiteto Kauno humanitarinio fakulteto kiemelyje susrinko 14 Kauno mieto šeimų. Visos šeimos buvo gerai nusiteikusios, nekantravo susėsti prie šachmatų lentų ir parodyti savo žinias, gerai ir turiningai praleisti laiką kartu su savo šeima.

Šeimų šachmatų turnyras buvo vykdomas 5 ratų šveicariška sistema, laikantis FIDE greitųjų šachmatų taisyklių. Kiekvienam žaidėjui partijai skiriama po 15 min. Šeimos komandą sudarė trys šeimos nariai arba artimi giminaičiai.

Po įtemptų ir ilgai trukusių kovų išaiškėjo nugalėtojai. Jais tapo Davidavičių šeima, kurios komandoje žaidė keturi šeimos vyrai. Mažai nuo nugalėtojų atsiliko – Shilovų komanda, kurioje žaidė tėvas su sūnumi ir dukra. Trečioji vieta atiteko Ratkevičių šeimos komandai. Visos komandos puikiai žaidė ir atstovavo savo šeimas.

Visus šeimų turnyro rezultatus galite rasti čia.

Turnyro nugalėtojai apdovanoti taurėmis ir medaliais, taip pat  visoms šeimų komandoms buvo įteiktos Lietuvos šachmatų mokyklos dovanėlės

Lietuvos šachmatų mokykla sveikina visas turnyre dalyvavusias šeimas su rezultatais ir laimėjimais. Tikimasi, kad šeimų šachmatų turnyras Kaune taps gražia tradicija.