2021 m. gruodžio 6-31 d. imtinai skelbiamas Kalėdinis uždavinių sprendimo konkursas.
Jame gali dalyvauti visi šiuo metu Lietuvos šachmatų mokykloje kontaktiniu arba nuotoliniu būdu besimokantys vaikai.

Visi vaikai, kurie iki gruodžio mėn. pabaigos išspręs daugiau nei 500 uždavinių, bus apdovanoti specialiu paties Kalėdų Senelio pasirašytu diplomu.

KALĖDŲ SENELIO KVIETIMAS DALYVAUTI ŠACHMATŲ UŽDAVINIŲ SPRENDIMO KONKURSE

TOP10 (daugiausiai uždavinių išsprendęs vaikų dešimtukas) bus apdovanotas specialiais sachmatuparduotuve.lt įsteigtais prizais.
Laimėti papildomus 50 prizų galės visi vaikai, kurie bus išsprendę ne mažiau kaip 100 uždavinių iki gruodžio mėnesio pabaigos.

Jei norite dalyvauti ChessKid šachmatų uždavinių sprendimo konkurse, prisijunkite prie ChessKid ir meniu punkte pasirinkite „Uždaviniai” arba spauskite šią nuorodą: https://www.chesskid.com/lt/puzzles.

KALĖDINIO UŽDAVINIŲ SPRENDIMO KONKURSO GALUTINIAI REZULTATAI (GRUODŽIO 6-31 D.)

PRIZŲ LAIMĖTOJUS PRAŠOME REGISTRUOTIS IKI 2022 M. SAUSIO 31 D. NEUŽSIREGISTRAVUS IKI NURODYTOS DATOS PRIZAI NEBUS SIUNČIAMI (UŽPILDYTI REGISTRAZIJOS FORMĄ PRIZŲ IŠSIUNTIMUI – SPAUSTI ČIA)