Lietuvos šachmatų mokykla organizuoja kasmetinį Kalėdinį šachmatų turnyrą. Šiemet Kalėdinis šachmatų turnyras bus ypatingas, nes pirmą kartą vyks virtualioje erdvėje. Be to, dalyviai turės unikalią progą pasiekti Lietuvos šachmatų mokyklos organizuojamų nuotolinių turnyrų rekordą.

Vykdymo vieta: https://www.chesskid.com/lt/clubs/tournaments/lietuvos-achmat-mokykla/fast

Turnyro rezultatų lentelė:
https://www.chesskid.com/lt/tournament/kaldinis-aibo-achmat-turnyras-2020-182509/results

Turnyro pradžia: 2020 gruodžio 19 d. 11.00 val.

Dalyvavimo sąlygos: turnyre gali dalyvauti visi vaikai, kurie lanko Lietuvos šachmatų mokyklos organizuojamas pamokas.

Laiko kontrolė ir reglamentas: turnyras bus vykdomas pagal ChessKid platformoje naudojamą turnyrų vykdymo sistemą 9 ratais. Laiko kontrolė – 5 minutės kiekvienam žaidėjui iki partijos pabaigos. Laimi dalyvis, surinkęs daugiausiai taškų. Taškų lygybės atveju vietos nustatomos pagal papildomus rodiklius: tie break koeficientą ir dalyvio reitingą.

Atsižvelgiant į dalyvių skaičių turnyro ratų skaičių gali mažėti.

Apdovanojimai: Visi dalyviai bus apdovanojami atminimo suvenyrais.

Registracija į turnyrą prasideda 2020 gruodžio 19 d. 10.30 val. 

Iškilus klausimams dėl registracijos kreiptis el.p. martynas@sachmatumokykla.lt