Lietuvos šachmatų mokykla

Individualus ir komandinis šachmatų užduočių sprendimo konkursas

Nuo 2020 m. kovo 16 d. iki 2020 m. balandžio 15 d. (imtinai) vyksta šachmatų uždavinių sprendimo konkursas. Visi Lietuvos šachmatų mokyklos moksleiviai gali dalyvauti individualioje ir komandinėje įskaitose, o geriausieji bus apdovanoti puikiais prizais. Daugiausiai uždavinių išsprendęs individualioje įskaitoje pirmasis dešimtukas (TOP10) bus apdovanotas USB atmintukais, o vienam iš jų burtų keliu atiteks modernus skaitmeninis šachmatų laikrodis DGT3000. Komandinėje įskaitoje nugalėtojomis bus paskelbtos trys mokyklos (TOP3), kurių auklėtiniai bus išsprendę daugiausiai uždavinių per numatytą laikotarpį, o šioje įskaitoje prizais bus apdovanotas kiekvienos mokyklos-nugalėtojos pirmasis penketukas (TOP5).

Norint dalyvauti uždavinių sprendimo konkurse, nereikia papildomai registruotis - tiesiog pakanka spręsti šachmatų uždavinius ChessKid internetinėje mokymo platformoje. Informaciją, kaip spręsti šachmatų uždavinius, rasite čia (spausti čia).

Rezultatai bus nuolat atnaujinami, tačiau rezultatus galima pamatyti ir savo profilyje, pasirinkus klubą 'Lietuvos šachmatų mokykla' ir 'Lyderių lentelę' (spausti čia).

UŽDAVINIŲ SPRENDIMO KONKURSO NUGALĖTOJAI (INDIVIDUALI ĮSKAITA)

UŽDAVINIŲ SPRENDIMO KONKURSO NUGALĖTOJAI (KOMANDINĖ ĮSKAITA)