Apmokėjimas

Norėdami lankyti šachmatų užsiėmimus, pirmiausia turite užpildyti (arba atnaujinti vaiko) registracijos formą - patogumo dėlei, rekomenduojame registruotis su Facebook arba Google paskyra (spausti čia).

Įkainiai už šachmatų treniruotes nuo 2020 m. rugsėjo 1 d.

1) Nario mokestis - 15 Eur/metams. Nario mokestį sumokėję vaikai gali dalyvauti Lietuvos šachmatų mokyklos organizuojamuose uždaruose šachmatų turnyruose gyvai (vieną kartą per mėnesį) ir internetu (nuotolinio mokymo platformoje ChessKid), dalyvauti ir laimėti įvairius apdovanojimus uždavinių sprendimo konkursuose bei kituose vaikams organizuojamuose renginiuose. Moksleiviams taip pat sudaroma galimybė dalyvauti tarptautiniuose vaikų šachmatų turnyruose internetu. Nario mokestis įtraukiamas į pirmojo mėnesio sąskaitą už šachmatų treniruotes ir yra privalomas visiems Lietuvos šachmatų mokykloje besimokantiems vaikams.

2) Mėnesinis mokestis už šachmatų treniruotes - 15 Eur/mėn. Šį mokestį reikia sumokėti iki einamojo mėnesio 10 d. (elektroninė sąskaita siunčiama į tėvų registracijos metu nurodytą el. paštą). Jei per mėnesį įvyksta 1 arba 2 užsiėmimai, mėnesinis mokestis gali būti sumažintas per pusę.

3) Paskyrus NVŠ krepšelį, įmoka už šachmatų treniruotes yra mažinama savivaldybės nustatytu NVŠ krepšelio dydžiu (NVŠ krepšelis daugelyje savivaldybių yra taikomas nuo spalio 1 d.).

4) Jei šachmatų užsiėmimus lanko keturi ar mažiau vaikų, vyksta individualios šachmatų treniruotės, kurių kaina svyruoja nuo 10 iki 40 Eur už vienos valandos trukmės treniruotę (kainos dydis priklauso nuo šachmatų trenerio kompetencijos ir lygio).

5) Šachmatų pamokos kaina vaikams, kurie mokosi užsienio bendrojo lavinimo mokyklose:
- 20 Eur/mėn (lietuvių k.);
- 40 Eur/mėn (anglų k., rusų k.);
- sutartinė (kitomis kalbomis).

Iškilus klausimams dėl apmokėjimo, prašome kreiptis el. paštu info@sachmatumokykla.lt.