Antradienio, ketvirtadienio ir šeštadienio vakarą - šachmatų turnyrai internetu

Nuo 2019 m. lapkričio 19 d. prasideda žaibo šachmatų turnyrai internetu, kurie vyks ChessKid platformoje antradieniais (laiko kontrolė - po 3 min.), ketvirtadieniais (laiko kontrolė - po 5 min.), ir šeštadieniais (laiko kontrolė - po 10 min.) nuo 19:00 val. Juose gali dalyvauti visi Lietuvos šachmatų mokyklos auklėtiniai, o ChessKid auksinę narystę turintys vaikai gali laimėti ir puikių prizų. Prizų kiekis priklausys nuo turnyruose dalyvaujančių vaikų skaičiaus, o laimingiesiems atiteks skaitmentiniai šachmatų laikrodžiai DGT1002, magnetiniai šachmatai kelionėms, šachmatai "Ambasador" ir kiti SACHMATUPARDUOTUVE.LT įsteigti prizai. Kuo daugiau žaidi turnyruose, tuo didesnė tikimybė laimėti puikių prizų!

KAIP DALYVAUTI ŽAIBO ŠACHMATŲ TURNYRUOSE?

1) PRISIJUNGTI PRIE CHESSKID PLATFORMOS (SPAUSTI ČIA)
(jei neturite prisijungimo kodų, rašykite el. paštu: info@sachmatumokykla.lt)

2) PASIRINKTI "PLAY FAST"

3) PASIRINKTI TURNYRĄ