Dalyvavimo sąlygos

Turnyre gali dalyvauti žaidėjai, kurių greitųjų FIDE ELO reitingas yra žemesnis už 2200. Dalyvio startinis mokestis – 20 Eur. Išankstinė dalyvių registracija vyksta iki 2022 m. gruodžio 8 d. 17:00 val. Startinis mokestis pasibaigus išankstinei registracijai – 30 Eur. Turnyre yra sudarytos sąlygos dalyvauti neįgaliesiems.

Registracija į Lietuvos mėgėjų greitųjų šachmatų čempionatą (spausti čia)

Data, vieta ir laikas

Čempionato data – 2022 m. gruodžio 10–11 d.

Čempionato vieta – Magnus Hotel Kaunas (2 aukštas), Vytauto pr. 25, Kaunas.

Registracijos patvirtinimas – turnyro dieną nuo 11:00 val. iki 11:30 val.
Čempionato atidarymas – 2022 m. gruodžio 10 d. 12:00 val.

Pilni čempionato nuostatai (spausti čia)

Laiko kontrolė ir reglamentas

Turnyras vykdomos šveicariška sistema: 9 ratai pagal FIDE greitųjų šachmatų žaidimo taisykles. Laiko kontrolė – 15 min + 10 sek. Turnyras registruojamas FIDE ELO reitingo pokyčiui apskaičiuoti.

Prizai

Garantuojamas prizinis fondas bendroje įskaitoje – 350 Eur (prizai nėra dalijami).

Papildomi prizai kitose kategorijose – 200 Eur (jei kiekvienoje kategorijoje varžosi ne mažiau kaip penki dalyviai).

Apgyvendinimas:

Turnyro dalyviams siūloma nakvynė Magnus Hotel Kaunas (Vytauto pr. 25) arba Ibis Kaunas Centre (Vytauto pr. 28):

• vienvietis kambarys su pusryčiais: 48 Eur/asm. + pagalvės mokestis (1 Eur/asm.);
  • dvivietis kambarys su pusryčiais: 26 Eur/asm. + pagalvės mokestis (1 Eur/asm.).

Registracija į Lietuvos mėgėjų greitųjų šachmatų čempionatą (spausti čia)

Organizatoriai ir partneriai

Turnyrą organizuoja ir vykdo Lietuvos šachmatų mokykla.
Renginio partneriai – Lietuvos šachmatų federacija, Kauno šachmatų federacija.

Papildoma informacija
Informaciją kitais čempionato klausimais teikia:

• čempionato vyr. teisėjas IA Donatas Vaznonis, tel. 861723172;
  • čempionato organizatorius IO Donatas Pilinkus, Tel. 865729557.