2019 m. lapkričio-gruodžio mėn. laimėtojai

2019 m. lapkričio-gruodžio mėn. vyko komandinis šachmatų užduočių sprendimo konkursas, o taip pat kiekvieną antradienio, ketvirtadienio ir šeštadienio vakarą šachmatų turnyrai internetu ChessKid platformoje. Užduočių sprendimo konkurse dalyvavo vaikai iš 63 mokyklų, o turnyruose elektroninėje erdvėje susigrūmė virš 300 dalyvių.

Komandiniame užduočių sprendimo konkurse nugalėjo Vilniaus Balsių progimnazija (1 vieta), kur geriausiųjų vaikų dešimtukas išsprendė 5793 uždavinius. Nuo nugalėtojų nedaug atsiliko VGTU inžinerijos licėjaus moksleiviai (2 vieta), kur geriausiųjų dešimtukas išsprendė 5634 uždavinius, o sveikinti galima ir Vilniaus Žiburio pradinės mokyklos moksleivius (3 vieta), kur geriausiųjų dešimtukas išsprendė 3566 uždavinius nurodytu laikotarpiu. Verta paminėti Luko (Vilniaus Žiburio pradinė mokykla), Giriaus (Vilniaus Balsių progimnazija) ir Martyno (VGTU inžinerijos licėjus) vardus, kurie savo mokyklai išsprendė daugiau nei pusę visų šachmatų užduočių (komandinio šachmatų užduočių sprendimo konkurso galutinė rezultatų lentelė).

ChessKid mokymo platformoje kiekvieną antradienį, ketvirtadienį ir šeštadienį taip pat vyko ir šachmatų turnyrai internetu. Kiekvieno turnyro trims geriausiems žaidėjams (nugalėtojams) bus išsiųsti elektroniai diplomai, patvirtinantys jų pasiektus rezultatus.

Šachmatų turnyrai tęsiasi ir 2020 m., kur kiekvieną savaitę vienam iš (antradienio, ketvirtadienio ar šeštadienio turnyro) dalyvių burtų kelių bus ištraukiamas sachmatuparduotuve.lt įsteigtas prizas. Jei tą savaitę turnyre dalyvaus virš 100 vaikų per visus tris savaitinius turnyrus, tuomet burtų keliu bus nustatyti 2 prizų laimėtojai, jei dalyvaus virš 200 vaikų - 3 prizų laimėtojai ir t.t.

BURTŲ TRAUKIMO VIDEO MEDŽIAGA

2019 m. lapkričio-gruodžio mėn. šachmatų turnyrų ChessKid platformoje nugalėtojai, kuriems bus išsiųsti elektroniniai diplomai:

  1. Turnyras (2019-11-19): 1 vieta - Sofija (Telšių "Kranto" progimnazija); 2 vieta - Benas (Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija); 3 vieta - Mantas (KTU inžinerijos licėjus).
  2. Turnyras (2019-11-21): 1 vieta - Jokūbas (Vilniaus Jeruzalės progimnazija); 2 vieta - Ieva (Kauno S. Daukanto progimnazija); 3 vieta - Sofija (Telšių "Kranto" progimnazija).
  3. Turnyras (2019-11-23): 1 vieta - Sofija (Telšių "Kranto" progimnazija); 2 vieta - Akvile (Telšių "Kranto" progimnazija); 3 vieta - Jonas (Kauno Žaliakalnio progimnazija).
  4. Turnyras (2019-11-26): 1 vieta - Evelina (Kauno B. Brazdžionio mokykla); 2 vieta - Sofija (Telšių "Kranto" progimnazija); 3 vieta - Jokūbas (Vilniaus Jeruzalės progimnazija).
  5. Turnyras (2019-11-28): 1 vieta - Sofija (Telšių "Kranto" progimnazija); 2 vieta - Jogaila (Vilniaus Jeruzalės progimnazija); 3 vieta - Evelina (Kauno B. Brazdžionio mokykla).
  6. Turnyras (2019-11-30): 1 vieta - Sofija (Telšių "Kranto" progimnazija); 2 vieta - Dalius (Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija); 3 vieta - Christian (Vilniaus V. Nemunėlio pradinė mokykla).
  7. Turnyras (2019-12-03): 1 vieta - Justas (Vilniaus Jeruzalės progimnazija); 2 vieta - Benas (Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija); 3 vieta - Dominykas (Akademijos U. Karvelis gimnazija).
  8. Turnyras (2019-12-05): 1 vieta - Eimantas (Vilniaus J. Basanavičiaus progimnazija); 2 vieta - Benas (Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija); 3 vieta - Jogaila (Vilniaus Jeruzalės progimnazija).
  9. Turnyras (2019-12-07): 1 vieta - Benas (Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija); 2 vieta - Gytis (Vilniaus "Sietuvos" progimnazija); 3 vieta - Jokūbas (Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija).
  10. Turnyras (2019-12-10): 1 vieta - Benediktas (Vilniaus Tuskulėnų gimnazija); 2 vieta - Sofija (Telšių "Kranto" progimnazija); 3 vieta - Akvilė (Telšių "Kranto" progimnazija).
  11. Turnyras (2019-12-12): 1 vieta - Benediktas (Vilniaus Tuskulėnų gimnazija); 2 vieta - Adrijus (Prezidento V. Adamkaus gimnazija); 3 vieta - Justinas (Vilniaus Baltupių progimnazija).
  12. Turnyras (2019-12-14): 1 vieta - Benediktas (Vilniaus Tuskulėnų gimnazija); 2 vieta - Christian (Vilniaus V. Nemunėlio pradinė mokykla); 3 vieta - Aidas (Kauno Veršvų gimnazija).
  13. Turnyras (2019-12-17): 1 vieta - Benas (Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija); 2 vieta - Jokūbas (Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija); 3 vieta - Martynas (VGTU inžinerijos licėjus).
  14. Turnyras (2019-12-19): 1 vieta - Eimantas (Vilniaus J. Basanavičiaus progimnazija); 2 vieta - Simonas (Vilniaus J. Basanavičiaus progimnazija); 3 vieta - Matas (Vilniaus "Vyturio" pradinė mokykla).
  15. Turnyras (2019-12-21): 1 vieta - Benas (Vilniaus "Ąžuolyno" progimnazija); 1 vieta - Aidas (Kauno Veršvų gimnazija); 1 vieta - Christian (Vilniaus V. Nemunėlio pradinė mokykla).
  16. Turnyras (2019-12-26): 1 vieta - Justė (Kauno V. Kudirkos progimnazija); 2 vieta - Dominykas (Akademijos U. Karvelis gimnazija); 3 vieta - Akvilė (Telšių "Kranto" progimnazija).
  17. Turnyras (2019-12-28): 1 vieta - Dominykas (Akademijos U. Karvelis gimnazija); 2 vieta - Aidas (Kauno Veršvų gimnazija); 3 vieta - Simonas (Vilniaus J. Basanavičiaus progimnazija).
  18. Turnyras (2019-12-31): 1 vieta - Ignas (Vilniaus Baltupių progimnazija); 2 vieta - Lukas (Šiaulių Medelyno progimnazija); 3 vieta - Adas (Pradinė mokykla "Žiniukas").