Lietuvos šachmatų mokykla

2019-2020 mokslo metų pradžia. Kaip užsiregistruoti?

Prasidėjus naujiesiems 2019-2020 mokslo metams, visus Lietuvos vaikus kviečiame lankyti šachmatų treniruotes. Šie metai bus kupini naujovių - mokysimės ir žaisime šachmatais ne tik gyvai, bet ir internetu, kuriuose visų mūsų laukia daug prizų ir apdovanojimų.

Informacija, kaip užsiregistruoti (pirmiausia užsiregistruoja tėveliai, po to pridedamas vaikas):
(1) Jei pernai lankėte šachmatų treniruotes, prisijunkite prie savo profilio ir atnaujinkite duomenis (PRISIJUNGTI ČIA).
(2) Naujiems nariams ir tiems, kurie pernai nelankė treniruočių, reikalinga užsiregistruoti iš naujo (REGISTRUOTIS ČIA).

Po registracijos visa informacija keliaus į Jūsų nurodytą el. paštą po to, kai Lietuvos šachmatų mokyklos komanda patvirtins Jūsų registraciją. Nurodytu el. paštu bus atsiųsta sutartis ir ten pat bus siunčiamos sąskaitos už šachmatų treniruotes (sąskaitos siunčiamos 1-ąją mėnesio dieną arba iškart po registracijos patvirtinimo).

Moksleiviai šachmatų pamokoms gali skirti NVŠ krepšelį. Plačiau apie įkainius nuo 2019 m. rugsėjo 1 d.

Atvykti į šachmatų treniruotes galima tik užpildžius registraciją (be registracijos šachmatų mokytojas/treneris gali vaikų nepriimti į treniruotes). Jei iškiltų kokių klausimų, rašykite mums el.paštu info@sachmatumokykla.lt.

LAUKIAME JŪSŲ ATVYKSTANT NAUJAISIAIS MOKSLO METAIS, KURIE BUS PILNI STAIGMENŲ IR NAUJOVIŲ!