Vilniaus miesto mokinių ŠACHMATŲ TURNYRAS!

Kviečiame visus Lietuvos šachmatų mokyklos treniruojamus vaikus dalyvauti „2015 m. Vilniaus miesto mokinių greitųjų šachmatų turnyre"!
Čia kiekvienas vaikas galės parodyti savo įgūdžius, linksmai ir turiningai praleisti laiką.

Turnyro nuostatai (spausti čia)

Varžybų sistema ir reglamentas

Turnyras bus vykdomas 5 ratų šveicariškąja sistema, laikantis FIDE greitųjų šachmatų taisyklių (https://www.fide.com/fide/handbook.html?id=174&view=article). Kiekvienam žaidėjui partijai skiriama po 15 min. Turnyro dalyviai žais savo amžiaus grupėse.

DĖMESIO! Turnyro dalyviai priklausomai nuo amžiaus žaidžia skirtingu metu.

Dalyviai ir dalyvavimo sąlygos

Būtina išankstinė registracija

Pirmokų ir antrokų registracija (spausti čia)

Ikimokyklinio amžiaus vaikų, trečiokų, ketvirtokų, penktokų ir šeštokų registracija (spausti čia)

Siekiant užtikrinti turnyro pradžią nuostatuose nurodytu laiku, galima registracija tik internetu, užpildžius elektroninę formą (kitos registracijos formos negalioja).

Turnyro informacija

Data: 2015 m. gegužės 23d. (šeštadienis)

Vieta: Vilniaus Baltupių progimnazija (Didlaukio g. 23, Vilnius)

Turnyro laikas:

Ikimokyklinio amžiaus vaikams, trečiokams, ketvirtokams, penktokams, šeštokams turnyras prasideda 10:00 val.

Registracijos patvirtinimas turnyro dieną nuo 9:00val. iki 9:30val. (pavėlavę į turnyrą dalyviai galės žaisti tik nuo antrojo rato). Planuojama turnyrų pabaiga 13:00 val.

Turnyro laikas:

Pirmokams ir antrokams turnyras prasideda 15val.

Registracijos patvirtinimas turnyro dieną nuo 14:00val. iki 14:30val. (pavėlavę į turnyrą dalyviai galės žaisti tik nuo antrojo rato). Planuojama turnyrų pabaiga 18:00 val.

Būtina IŠANKSTINĖ REGISTRACIJA! Registracijos pabaiga: 2015 m. gegužės 22d., 20:00 val.

Turnyro startinis mokestis  - 5Eur.

Apdovanojimai
Nugalėtojai bus apdovanojami taurėmis ir  medaliais. Kitų dalyvių laukia atminimo dovanėlės.

Turnyro organizatorius:

Turnyro rėmėjas: