Treniruotės Vilniaus miesto mokyklose ir darželiuose

 

Pirmadienis

Antradienis

Trečiadienis

Ketvirtadienis

Penktadienis

Vytės Nemunėlio pradinė

12:55 val.
13:55 val.
8 kab.

 

 

 

 

Baltupių progimnazija

 

13:00 val.
14:00 val.
15:00 val. (ikimokyklinukai)
207 kab.

 

 

 

Jeruzalės progimnazija

 

 

 

 

12:00 val.
13:00 val.
110 kab.

Balsių progimnazija

 

 

13:00 val.
14:00 val.
15:00 val.
216 kab.

 

 

Vyturio pradinė mokykla

 

 

 

12:00 val.
13:00 val.
14:00 val.
13 kab.

 

Žemynos progimnazija

 

13:00 val.
14:00 val.
4C kl. kab.

 

 

 

M.Mažvydo progimnazija

 

 

 

12:55 val.
13:55 val.
14:55 val.
219 kab.

 

J.Basanavičiaus progimnazija

14:00 val.
15:00 val.
63 kab.

 

 

 

 

Vilniaus inžinerijos licėjus

 

13:00 val.
14:00 val.
205 kab.

 

 

13:00 val.
(Dvarčionių skyrius)

Antakalnio progimnazija

 

 

13:15 val.
14:15 val.
15:15 val.
17 kab.

 

14:15 val.
17 kab.

Šeškinės pradinė mokykla

 

 

 

13:00 val.
14:00 val.
109 kab.

 

Taikos progimnazija

 

 

 

 

11:55 val.
12:55 val.
112 kab.

Fabijoniškių mokykla

 

 

 

 12:55 val.
163 kab.

 

Tuskulėnų gimnazija

12:55 val.
116 kab.

12:55 val.
116 kab.

 

 

 

Žiburio pradinė mokykla

 14:00 val.
4A kl. kab.

14:00 val.
4A kl. kab.

 

 

 

Pelėdos pradinė mokykla

 

14:00 val.

15:20 val. (ikimokyklinukai)
9 kab.

 

 

 
Juodšilių Šilo gimnazija      

13:45 val.
206 kab.

 
S.Daukanto progimnazija      

 12:45 val.
13:45 val.
307 kab.

 
Aušros mokykla-darželis  

15:00 val.
3b kabinetas
(Darželinukai)

 

14:00 val.
3b kabinetas

 
Vaduvos darželis-mokykla        

14:00 val.

15:00 val.(darželinukai)
1 kl. kab.

Ryto progimnazija        

12:00 val.
13:00 val.
120 kab.

Maironio progimnazija  

13:00 val.

14:00 val.
215 kabinetas

     
Sietuvos progimnazija

 

 

12:55 val.
107 kab.

   
Šviesos pradinė mokykla

 

14:00 val.

15:00 val.
102 kab.

     
Filaretų pradinė mokykla    

14:00 val.
24 kab.

   
Ąžuolyno progimnazija                                                                                                          

11:50 val.
12:55 val.
7 kab. II aukštas

Šiaurės licėjus

14:20 val.

15:10 val.

16:00 val.

       
Vaikų meninė studija Diemedis

14:00 val.
15:00 val.

(ikimokyklinukai)

       
Lopšelis-darželis „Spindulėlis"     16:15 val.
Logopedės kab.

 

 
Volungės darželis-mokykla        

13:00 val.
(moksleiviai)

Medeinos pradinė mokykla     14:00 val.
​17 kab.
   
Emilijos Pliaterytės progimnazija    

 

13:00 val.
14:00 val.
​102 kab.
 
Buivydiškių pradinė mokykla  

12:00 val.
13:00 val.

3 kabinetas

     
A.Vienuolio progimnazija

12:00 val.
13:00 val.

214 kabinetas

       
Gabijos gimnazija

17:30 val.

108 kabinetas