Treniruotės Kauno miesto mokyklose ir darželiuose (2017/2018 m.m.)

 

Pirmadienis

Antradienis

Trečiadienis

Ketvirtadienis

Penktadienis

Senamiesčio progimnazija

13:00 val.
14:00 val.
3A kl. kab.

 

13:00 val.
3C kl. kab.

 

 

Pilėnų pagrindinė mokykla

 

 

13:00 val.
14:00 val.
219 kab.
(Ašigalio g. 23) 

 

 

Vyturėlis lopšelis-darželis

15:30 val.
Anglų k.kab.

 

 

   

Žiburėlis mokykla-darželis

 

14:15 val.
(mokyklinukai)
16:45 val.(ikimokyklinukai)
3 kl. kab.

 

 

 

 

Spragtukas lopšelis-darželis

 

15:30 val.
Logopedės kab.

 

 

 

J.Naujalio muzikos gimnazija

 

13:00 val.
303 kab.

14:00 val.
301 kab.

 

 

Šviesa mokykla-darželis

 

 

 

12:45 val.
13:30 val.
14:30 val.
Pasaulio pažinimo kab.

 

Lapių pagrindinė mokykla

 

 

 

 

 

Vaikų darželis Raudonkepuraitė

 

 

16:15 val.
Sporto salėje

 

 

J.Dobkevičiaus progimnazija

 

13:00 val.
14:00 val.
128 kab.

 

 

 

J.Žemaičio-Vytauto mokykla-daugiafunkcinis centras

 

 

 

13:00 val.
14:00 val.
403 kab.

 

K.Griniaus progimnazija

 

13:00 val.
14:00 val.
303 kab.

 

 

 

S.Daukanto progimnazija

 

 

 

 

13:00 val.
14:00 val.
220 kab.

V.Kudirkos progimnazija

 

 

 

 

12:00 val.
12:55 val.
106 kab.

Žaliakalnio progimnazija

13:10 val
2A kl. kab.

13:10 val
2A kl. kab

 14:00 val
2A kl. kab.

13:10 val
2A kl. kab

13:10 val
2A kl. kab.

A.Puškino gimnazija

       

 

Kauno Petrašiūnų progimnazija

 13:00 val.

14:00 val.
(M.Gimbutienės g. 9)

3-20 kab.

 

 

 

 

V.Bacevičiaus pradinė

 

 

 

 

12:00 val.
13:00 val.
102 kab.

Veršvų vidurinė mokykla  

13:00 val.
4 kab.
(Inkaro g.9)

 

13:00 val.
206 kab.
(Mūšos g.6)

 
Milikonių vidurinė mokykla    

13:00 val.
14:00 val.
103 kab.

   
Paparčio pradinė mokykla  

12:00 val.
1B kab.

13:00 val.
1B kab.

   
Valdorfo mokykla

14:00 val.
2 klasės kab.

       
Suzuki mokykla      

14:30 val.
15:30 val.
4A klasės kab.

 
Vaivorykštė vaikų darželis

 

16:30 val.
Menų studija
     
Garliavos Jonučių progimnazija

 12:55 val.
14:00 val.
134 kab.

12:55 val.
132 kab.
 

 

 
Šančių lopšelis-darželis  

 

   

15:15 val.
16:15 val.
salėje

Tirkiliškių mokykla-darželis  

 

 

13:00 val.
14:00 val.
3 klasės kab.

 

 

Akademijos Ugnės Karvelis gimnazija  

 

 

 

13:00 val.
14:00 val.
101 kab.
Prezidento V.Adamkaus gimnazija      

13:20 val.
14:10 val.
118 kab. (pagrindinis mokyklos korpusas)

 
Kūlverstukas lopšelis-darželis        

16:00 val.
Salėje

Žaliakalnio lopšelis-darželis      

16:30 val.
Logopedės kab.

 
Židinėlis lopšelis-darželis
 
       

16:15 val.

Lopšelis – darželis „Rasytė“    

16:00 val.
Anglų k. kab.

   
J.Urbšio katalikiška mokykla    

13:00 val.
119 kab.

   
M.Valančiaus mokykla-darželis 12:00 val.
13:00 val.