2016 m. šachmatų turnyrų tvarkaraštis

Susipažinkite su 2016 m. šachmatų turnyrų tvarkaraščiu. Edukaciniai šachmatų turnyrai bus organizuojami kartą per mėnesį. NVŠ krepšelį paskyrusiems moksleiviams šie turnyrai yra nemokami, jei turnyro nuostatuose nenurodyta kitaip.

Kiekvieno turnyro pradžioje dalyviai bus supažindinami su galiojančiomis šachmatų varžybų taisyklėmis bei kitomis šachmatų gudrybėmis. Be to, po kiekvieno šachmatų turnyro bus publikuojami jo rezultatai. Kviečiame registruotis, dalyvauti ir tobulėti kartu su mumis!

Data Turnyras Registracija Rezultatai
2016-12-18

LŠM Kauno miesto mokinių Kalėdinis šachmatų turnyras

3) Pirmokai;

2016-12-17

LŠM Vilniaus miesto mokinių Kalėdinis šachmatų turnyras

1) Ikimokyklinukai/pirmokai;
2) Antrokai;

2016-11-27

LŠM Vilniaus miesto moksleivių žaibo šachmatų turnyras
(Turnyro pradžioje sužinosime, kuo skiriasi žaibo, greitieji bei tradiciniai/klasikiniai šachmatų turnyrai, o taip pat išsiaiškinsime, kur galima surasti šiuo metu galiojančias šachmatų taisykles. Trumpai pakartosime, kaip naudotis laikrodžiu ir kaip suprasti burtų lenteles.)

1) Ikimokyklinukai/pirmokai;

2016-11-26

LŠM Kauno miesto moksleivių žaibo šachmatų turnyras

2) Pirmokai;
3) Antrokai;
4) Trečiokai;
5) Ketvirtokai;
6) Penktokai+.

2016-10-29

LŠM Kauno miesto moksleivių greitųjų šachmatų turnyras
(Turnyro pradžioje mokysimės, kaip teisingai naudotis šachmatų laikrodžiu ir kaip suprasti varžybų burtų lenteles.)

2) Pirmokai;
3) Antrokai;
4) Trečiokai;
5) Ketvirtokai;