Treniruotės Kauno miesto mokyklose ir darželiuose

 

Pirmadienis

Antradienis

Trečiadienis

Ketvirtadienis

Penktadienis

Senamiesčio progimnazija

13:00 val.
1B kl. kab.
13:00 val.
2A kl. kab.

13:00 val.
2B kl. kab.

 

 

 

Pilėnų pagrindinė mokykla

 

 

13:00 val.
218 kab.
(Ašigalio g. 23) 

 

 

Vyturėlis lopšelis-darželis

15:30 val.
Anglų k.kab.

 

 

   

Žiburėlis mokykla-darželis

 

14:15 val.
(mokyklinukai)
16:45 val.(ikimokyklinukai)
4 kl. kab.

 

 

 

 

Spragtukas lopšelis-darželis

 

15:30 val.
Logopedės kab.

 

 

 

J.Naujalio muzikos gimnazija

 

 

13:00 val.
14:00 val.
301 kab.

 

 

Šviesa mokykla-darželis

 

 

 

12:45 val.
13:30 val.
14:15 val.
Pasaulio pažinimo kab.

 

Lapių pagrindinė mokykla

 

 

 

 

12:00 val
13:00 val.
201 kab.

Vaikų darželis Raudonkepuraitė

 

 

16:00 val.
Sporto salėje

 

 

J.Dobkevičiaus progimnazija

 

12:00 val.
13:00 val.
128 kab.

 

 

 

J.Žemaičio-Vytauto mokykla-daugiafunkcinis centras

 

 

 

13:00 val.
14:00 val.
107 kab.

 

K.Griniaus progimnazija

 

13:00 val.
14:00 val.
303 kab.

 

 

 

         

 

S.Daukanto progimnazija

 

 

 

13:00 val.
210 kab.

 

V.Kudirkos progimnazija

 

 

 

 

12:00 val.
12:55 val.
106 kab.

Žaliakalnio progimnazija

14:00 val
1A kl. kab.

 

 12:55 val.

14:00 val
1A kl. kab.

14:00 val
1A kl. kab.

14:00 val
1A kl. kab.

A.Puškino gimnazija

 

14:00 val.
4A kl. kab.

 

 

 

Kauno Petrašiūnų progimnazija

 13:00 val.
(M.Gimbutienės g. 9)

118 kab.

 

 

 

 

V.Bacevičiaus pradinė

 

 

 

 

12:00 val.
13:00 val.
2b kl. kab.

Veršvų vidurinė mokykla  

13:00 val.
1  kl. kab.
(Romainių g. 28)

 

13:00 val.
3  kl. kab.
(Inkaro g.9)

 
Milikonių vidurinė mokykla    

 13:00 val.
103 kab.

   
Paparčio pradinė mokykla  

12:00 val.
13:00 val.
1a klasėje

13:00 val.
1a klasėje

   
Valdorfo mokykla

14:00 val.
15:00 val.
2 kl. kab.

       
Suzuki mokykla      

13:30 val.
14:30 val.

2b klasės kabinete

 
Vaivorykštė vaikų darželis

16:30 val.
Menų studija

       
Garliavos Jonučių progimnazija

 12:55 val.
130 kab.
14:00 val.
130 kab.

   

12:55 val.
130 kab.

 
Šančių lopšelis-darželis  

 

   

15:15 val.

16:15 val.
salėje

Tirkiliškių mokykla-darželis  

 

 

13:00 val.
14:00 val.
4 kl. kab.

 

 

Akademijos Ugnės Karvelis gimnazija  

 

 

 

13:00 val.
14:00 val.
101 kab.
Žiburio pagrindinė mokykla  

13:00 val.
Šachmatų kl.

                                                            
Šv. Pranciškaus progimnazija  

12:20 val. (pagrindinis pastatas)

13:30 val.
3b kl. kab. (pradinių klasių korpusas)

     
Kūlverstukas lopšelis-darželis        

16:00 val.
Salėje

A.Mitkaus pagrindinė mokykla

13:15 val.

Anglų kalbos kab.

Mastaičių skyrius

   

 

 
Žaliakalnio lopšelis-darželis      

16:15 val.
Logopedės kab.

 
Židinėlis lopšelis-darželis
 
       

16:15 val.

Lopšelis – darželis „Rasytė“    

17:00 val.
Anglų k. kab.

   
Lopšelis – darželis „Klevelis“

16:00 val.
16:45 val.

       
J.Urbšio katalikiška mokykla    

13:00 val.
119 kab.

   
M.Valančiaus mokykla-darželis        

11:45 val.

13:00 val.
3b kl. kab.