Plačiau apie NVŠ krepšelį

Neformaliojo vaikų švietimo (NVŠ) krepšelio finansavimas 2017/2018 m. mokslo metais įvairiose savivaldybėse.

Kviečiame rinktis šachmatų treniruočių programą!
REGISTRACIJA (spausti čia)

2017 M. NEFORMALIOJO VAIKŲ ŠVIETIMO KREPŠELIS

Neformaliajam vaikų švietimui (NVŠ) skiriamas tikslinis valstybės finansavimas – krepšelis (10-15 eurų per mėnesį). Tiksli krepšelio suma, kurią skirs konkreti savivaldybė, priklausys nuo to, kiek toje savivaldybėje bus norinčiųjų pasinaudoti krepšeliu.
Pateikiame Jums svarbiausią informaciją, kurią turėtumėte žinoti, norėdami pasinaudoti NVŠ krepšeliu:
•    krepšelis skiriamas TIK MOKSLEIVIAMS;
•    TIK VIENAI pasirinktai veiklai/būreliui finansuoti.

Norintys pasinaudoti NVŠ krepšelio finansavimu šachmatų pamokoms, privalo užsiregistruoti Lietuvos šachmatų mokykloje (REGISTRACIJA). Po registracijos Jums bus atsiųsta Neformaliojo švietimo paslaugų teikimo sutartis ir kita informacija, kaip sėkmingai užbaigti registraciją.

Pasirašytas skenuotas sutartis būtina įkelti į sistemą (skirtingos savivaldybės nustatė skirtingus laiko terminus).
Žemiau yra pateikti terminai, iki kada vyksta registracija ir sutarčių pasirašymas savivaldybėse:

• Jonavos rajono savivaldybės mokyklose registracija šiuo metu vyksta;
  • Kauno miesto savivaldybės mokyklose registracija iki 2017 m. rugsėjo 10 d. NVŠ programos pradžia - nuo 2017 m. spalio 1 d.;
  • Kauno rajono savivaldybės mokyklose registracija baigėsi. NVŠ programos pradžia - nuo 2017 m. rugsėjo 18 d. (vietų skaičius ribotas);
  • Kaišiadorių rajono savivaldybės mokyklose registracija iki 2017 m. rugsėjo 7 d. (Naujų mokinių registracija galima tik tuomet, jei nutraukia sutartį šiuo metu lankantys vaikai.) NVŠ programos pradžia - nuo 2017 m. rugsėjo 11 d.;
  • Klaipėdos miesto savivaldybės mokyklose registracija iki 2017 m. rugsėjo 17 d.;
  • Kėdainių rajono savivaldybės mokyklose registracija iki 2017 m. rugsėjo 10 d. NVŠ programų pradžia - nuo 2017 m. spalio 1 d.;
  • Marijampolės savivaldybės mokyklose registracija šiuo metu vyksta;
  • Prienų rajono savivaldybės mokyklose registracija iki 2017 m. rugsėjo 17 d. NVŠ programos pradžia - nuo 2017 m. rugsėjo 17 d.;
  • Raseinių rajono savivaldybės mokyklose registracija, panaudojant NVŠ krepšelį, 2017 m. IV ketv. nevyksta;
  • Šiaulių savivaldybės mokyklose registracija iki 2017 m. rugsėjo 6 d.;
  • Vilkaviškio rajono savivaldybės mokyklose naujų mokinių registracija galima tik tuomet, jei nutraukia sutartį šiuo metų lankantys vaikai. NVŠ programos finansavimas dviems mėnesiams - 2017 m. rugsėjis-spalis;
  • Vilniaus miesto savivaldybės mokyklose prasidėjo registracija į NVŠ krepšelius 2017 m. spalio-gruodžio mėn. laikotarpiui, ir ji galima visiems moksleiviams (informacija iš savivaldybės gauta 2017-09-06).
  • Vilniaus rajono savivaldybės mokyklose registracija iki 2017 m. rugsėjo 18 d. NVŠ programų pradžia - nuo 2017 m. spalio 1 d.