Tarpmokyklinė mėgėjų šachmatų lyga

Kviečiame visus Lietuvos šachmatų mokyklos treniruojamus vaikus dalyvauti 2015 m. Vilniaus miesto tarpmokyklinėje mėgėjų šachmatų lygoje!
Čia kiekvienas vaikas galės parodyti savo įgūdžius, linksmai ir turiningai praleisti laiką, nepriklausomai kaip ilgai treniruojasi žaisti šachmatais.

Nuostatai ir visa informacija apie 2015 m. Vilniaus miesto tarpmokyklinę mėgėjų šachmatų lygą (spausti čia)

Būtina IŠANKSTINĖ REGISTRACIJA! (spausti čia)

Šachmatų lyga vykdoma dviem etapais

I etapas – pirmajame etape (2015 m. kovo 21 d.) gali dalyvauti visi Lietuvos šachmatų mokyklos treniruojami mokiniai iš Vilniaus miesto mokyklų. Keturi geriausiai pasirodę mokyklos atstovai bus kviečiami dalyvauti antrajame etape, t.y. kitą dieną.

II etapas – antrajame etape (2015 m. kovo 22 d.) išaiškės Vilniaus miesto tarpmokyklinės mėgėjų šachmatų lygos stipriausios komandos (mokyklos). Mokyklas atstovaus geriausiai pasirodęs pirmajame etape žaidėjų ketvertukas. Jei kuris nors iš geriausiųjų mokyklos žaidėjų ketvirtuko negalės dalyvauti antrajame etape (2015 m. kovo 22 d.), jį pakeis kitas pagal rezultatyvumą geriausiai pasirodęs tos mokyklos pirmojo etapo dalyvis.

Turnyrų datos

Pirmasis etapas - 2015 m. kovo 21d. (šeštadienis)

Antrasis etapas – 2015 m. kovo 22d. (sekmadienis)

Turnyrų vieta Mykolo Romerio universitetas - Ateities g. 20, LT-08303 Vilnius, sporto salė

Turnyrų laikas

Pirmojo etapo: Kovo 21 d. – 11:00val

Antrojo etapo: Kovo 22 d. – 11:00val

Registracijos patvirtinimas turnyro dieną nuo 9:30val iki 10:30val (pavėlavę į turnyrą dalyviai galės žaisti tik nuo antrojo rato). Planuojama turnyrų pabaiga 16val

Būtina išankstinė registracija!

Siekiant užtikrinti turnyro pradžią nuostatuose nurodytu laiku, galima registracija tik internetu, užpildžius elektroninę formą (kitos registracijos formos negalioja). Registracijos forma.

Registracijos pabaiga: 2015 m. kovo 20d., 22:00 val.

Visi varžybų dalyviai bus apdovanoti diplomais. I-ojo ir II-ojo etapo nugalėtojai bus apdovanojami taurėmis ir medaliais.

Laukiame Jūsų!

Turnyro organizatorius